|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/29]

جمعیت الوفاق دیدار وزرای خارجه بحرین و اسرائیل را "خجالت‌آور" دانست  

جمعیت الوفاق دیدار وزرای خارجه بحرین و اسرائیل را "خجالت‌آور" دانست

شنبه  29  تیر  1398

جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین با صدور بیانیه‌ای دیدار وزیر خارجه این کشور با همتای اسرائیلی خود را "خجالت‌آور" توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین در این بیانیه اعلام کرد: انداختن نظام بحرین و افراد آن در آغوش صهیونیست‌ها از حد خود فراتر رفته و جنایتی آشکار است.

جمعیت الوفاق ملی اسلامی دیدار خالد بن احمد، وزیر خارجه بحرین با یسرائیل کاتس، همتای صهیونیستی وی در واشنگتن را "خجالت‌آور"، "ننگ‌آور" و "گناهی نابخشیدنی" توصیف و اعلام کرد: نظام بحرین با این رفتارها دیگر هیچ مشروعیت و یا مقبولیت مردمی ندارد و منزوی می‌شود و این امر برای بحرین و شهروندان این کشور هیچ ارزشی ندارد و باعث افتخار آنها نیست.

جمعیت الوفاق ملی اسلامی در این بیانیه نسبت به وضعیت رسانه‌ها، مطبوعات و برخی از گروه‌ها و احزاب سیاسی، اجتماعی و دینی در بحرین که به صورت آشکار با تمامی اشتباهات و خطاهای نظام بحرین همسو شدند و به طور کوکورانه از آن دفاع کردند و تا حدی که چنین اشتباهات تاریخی را مرتکب می‌شوند، ابراز تاسف کرد.

جیسون گرینبلات، فرستاده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خاورمیانه شامگاه پنجشنبه با انتشار تصویری از وزرای خارجه بحرین و رژیم صهیونیستی در صفحه اختصاصی خود در توییتر از دیدار خالد بن احمد با یسرائیل کاتس در واشنگتن خبر داد.

بحرین پیشتر نیز میزبان کارگاه اقتصادی به عنوان بخشی از طرح صلح آمریکا برای فلسطین و رژیم صهیونیستی بود که با عدم مشارکت فلسطین در آن با شکست مواجه شد.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:421321!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)