|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از حمله پهپادی ناکام به منطقه ضاحیه؛
[1398/06/04]

جنگنده های صهیونیستی بامداد امروز به منطقه البقاع لبنان حمله کردند  

پس از حمله پهپادی ناکام به منطقه ضاحیه؛ جنگنده های صهیونیستی بامداد امروز به منطقه البقاع لبنان حمله کردند

 دوشنبه 4 شهریور 1398

پس از حمله پهپادی ناکام رژیم صهیونیستی به منطقه ضاحیه، حالا رسانه های عربی از حمله هوایی بامداد دوشنبه رژیم صهیونیستی به منطقه البقاع لبنان خبر داده اند.

آن طور که رسانه ها اعلام کرده اند، گفته می شود که جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه یک پایگاه متعلق به جبهه آزادیبخش فلسطین - فرماندهی کل در منطقه قوسایا در البقاع را بمباران کرده اند.

دولت لبنان هنوز در رد یا تایید این اخبار واکنشی نشان نداده است.

در همین حال پایگاه خبری النهار لبنان گزارش داد، بعد از عملیات پهپادی رژیم صهیونیستی در ضاحیه، این رژیم سه حمله به مناطقی در مرز لبنان با سوریه در شرق «زحله» انجام داده است که این حملات خسارت مادی بر جا گذاشته اما تلفات جانی نداشته است.

شبکه العربیه عربستان نیز از حمله بامداد دوشنبه رژیم صهیونیستی به منطقه قوسایا در استان البقاع لبنان خبر داده است.

حملات بامداد دوشنبه رژیم صهیونیستی به لبنان در حالی صورت می گیرد که سید حسن نصرالله، رهبر حزب‌الله لبنان، در واکنش به حملات پهپادی یکشنبه (سوم شهریور ماه 1398) رژیم صهیونیستی به منطقه ضاحیه درجنوب لبنان که شامل یک پهپاد شناسایی و یک پهپاد انتحاری و مسلح بود، به صهیونیست ها هشدار داد که آماده پاسخ "قریب‌الوقوع" به این تجاوزگری باشند.

تنشها در منطقه پس از آن افزایش یافته است که دو پهپاد رژیم صهیونیستی یکی پهپاد شناسایی که ساقط شد و دیگری پهپاد انتحاری، روز یک شنبه (سوم شهریور ماه 1398) در صدد حمله به اهدافی در منطقه ضاحیه در جنوب لبنان بودند، که به اهداف خود نرسیدند.

در همین حال رسانه های فلسطینی از حمله بامداد دوشنبه جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی در شمال نوار غزه نیز خبر داده اند.

همچنین گروه های مقاومت فلسطین در غزه یکشنبه شب شهرک های صهیونیست نشین سدیروت، نیرعام و ایرز را با چند موشک هدف قرار دادند که خبرها از زخمی شدن 36 شهرک نیشین حکایت دارد.

مشاهده ویدئو

 

العالم

خبرگزاری فارس

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

Parameter:427104!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)