|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی؛
[1398/04/19]

حماس بیشتر تمرکز خود را بر ارتقاء برد موشک ها و نقطه زنی آن ها معطوف کرده است  

کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی؛

حماس بیشتر تمرکز خود را بر ارتقاء برد موشک ها و نقطه زنی آن ها معطوف کرده است

چهارشنبه 19 تیر 1398

کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی با پخش گزارشی خبر داد که نیروهای حماس در تازه ترین اقدامات خود جهت ارتقاء سطح قدرت این جنبش درصدد آن هستند تا دقت موشک هایشان را بالا برده و به ویژگی نقطه زنی نزدیک کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز، کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی با پخش گزارشی خبر داد که نیروهای حماس در تازه ترین اقدامات خود جهت ارتقاء سطح قدرت این جنبش درصدد آن هستند تا دقت موشک هایشان را بالا برده و به ویژگی نقطه زنی نزدیک کنند.

براساس این گزارش حماس درپی ساخت موشک هایی است که علاوه بر دقت در اصابت هدف، از برد بلند نیز برخوردار باشند و قادر باشند از مانع سامانه دفاعی-موشکی موسوم به " گنبد آهنین" عبور کنند.

همچنین کارشناسان امنیتی این شبکه تلویزیونی اسرائیل معتقدند: اکنون حماس از تمرکز خود برای احداث تونل های جدید کاسته و بیشتر حواس خود را برای ساخت موشک های با توان بالا متمرکز کرده است.

براساس این گزارش، تونل هایی که روزهای گذشته توسط ارتش اسرائیل کشف شد برای سالیان گذشته هستند و به نظر می رسد از آن ها برای به اسارت گرفتن "گلعاد شالیط" نظامی ارتش اسرائیل استفاده شده است.

البته تحلیلگران سیاسی و امنیتی صهیونیست تاکید دارند که هنوز کار حماس با تونل ها تمام نشده واحداث تونل ادامه خواهد داشت ولی اکنون آن ها خود را برای اجرایی کردن مرحله دوم عملیات های ضد صهیونیستی شان که ساخت موشک های با قدرت و دقت و برد بهتر و بالاتر است، آماده می کنند.

علاوه براین، حماس برای ارتقاء سطح توان اطلاعاتی و اقدامات سریع علیه اهداف اسرائیلی و همچنین ایجاد یک نیروی هوایی اولیه برای این جنبش و دفاع از مردم غزه پیوسته در حال فعالیت است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:419848!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)