|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/02]

حماس: سخنان رهبر ایران تأکیدی بر حمایت تمام‌نشدنی تهران از مقاومت فلسطین است  

حماس: سخنان رهبر ایران تأکیدی بر حمایت تمام‌نشدنی تهران از مقاومت فلسطین است

سه شنبه 01 مرداد 1398

یکی از اعضای ارشد حماس در واکنش به دیدار هیأت این جنبش و رهبر انقلاب اعلام کرد آنچه هیأت حماس از آیت‌الله خامنه‌ای شنید، نشان می‌دهد تهران از حمایت از فلسطین شانه خالی نخواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «علی برکه» عضو دفتر روابط عربی و اسلامی در جنبش حماس اعلام کرد «آنچه هیأت حماس به ریاست صالح العاروری از رهبر انقلاب اسلامی ایران [آیت‌الله] سید علی خامنه‌ای شنید، تأکید بر این موضوع دارد که تهران از مقاومت در فلسطین شانه خالی نخواهد کرد».

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، برکه در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرد: عادی‌سازی روابط، پوششی بر جنایت‌های اسرائیل در حق ملت فلسطین است و هر کسی که این اقدام را بردارد، شریک جنایات مذکور است.

وی در ادامه ضمن درخواست برای توقف عادی‌سازی روابط عربی با رژیم صهیونیستی، از اتحادیه عرب درخواست کرد عادی‌سازی روابط با رژیم «اسرائیل» را محکوم کند.

برکه گفت: برخی به رابطه با اسرائیل افتخار می‌کنند و عملیاتی سازماندهی شده برای عادی‌سازی روابط در جریان است که برخی دولت‌های عربی بر آن نظارت دارند.

صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و هیأت همراه صبح دوشنبه هفته جاری با آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. 

 آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مذکور اعلام کرد: پیروزی بدون مقاومت به دست نمی‌آید و ما براساس وعده تخلف‌ناپذیر الهی معتقدیم موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام، تمام خواهد شد.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:422136!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)