|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/26]

خلیل الحیه: نزدیک شدن اشغالگران به مسجد‌الاقصی آتش خشم فلسطینیان را به دنبال خواهد داشت  

خلیل الحیه: نزدیک شدن اشغالگران به مسجد‌الاقصی آتش خشم فلسطینیان را به دنبال خواهد داشت

شنبه 26 مرداد 1398

خلیل الحیه از رهبران حماس تاکید کرد هر گاه اشغالگران به مسجد الاقصی نزدیک شوند با آتش خشم فلسطینیان مواجه شده و همکاری های امنیتی با اسرائیل هزینه بقای تشکیلات خودگردان است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، خلیل الحیه عضو دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: گستره مقابله با اشغالگران صهیونیست مردمی و عمومی شده و تنها منحصر به گروه های مقاومت فلسطینی نیست.

وی در جریان مشارکت در راهپیمایی بازگشت امروز که تحت عنوان «جوانان فلسطینی» برگزار شده است تاکید کرد: جوانان ملت فلسطین هیچ زمانی از خون خود برای ملتش دریغ نکرده و امروز وابستگی و تعلق خود به قدس را اعلام می کنند و به جهانیان می گویند که تلاش های انجام شده برای تقسیم این مکان مقدس با شکست مواجه خواهند شد.

الحیه افزود: وضعیت کنونی که تمامی ملت فلسطین به پا خواسته واکنشی طبیعی به پروژه های حل و فصل مساله فلسطین است، ما خود را برای مشارکت در راهپیمایی هفته آینده که به مناسبت آتش سوزی در مسجد الاقصی برگزار خواهد شد آماده می کنیم.

این مقام ارشد جنبش حماس در پیامی خطاب به اشغالگران صهیونیست اعلام کرد: اشغالگران بدانند که هر گاه به قدس و مسجد الاقصی نزدیک شوند با آتش ملت فلسطین مواجه خواهند شد.

 

الحیه همچنین همکاری های امنیتی تشکیلات خودگردان با رژیم صهیونیستی را هزینه بقای دولت آنها در رام الله دانسته و تاکید کرد ملت فلسطین از همکاری های امنیتی عبور کرده و آن را بی اثر می کنند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:425839!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)