|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
کارشناس مسائل امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی عنوان کرد؛
[1398/05/06]

در جنگ 2014 غزه حجم آتش حماس مقابل تل آویو 3 برابر شد  

کارشناس مسائل امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی عنوان کرد؛

در جنگ 2014 غزه حجم آتش حماس مقابل تل آویو 3 برابر شد

یکشنبه 06 مرداد 1398

امیر بوخبوط کارشناس مسائل امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی گفت: اکنون جنگ اطلاعاتی بزرگی میان گروه های مقاومتی فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی در جریان است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) "امیر بوخبوط " کارشناس مسائل امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی گفت: اکنون جنگ اطلاعاتی بزرگی میان گروه های مقاومتی فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی در جریان است.

"آویو کوخافی" رئیس ستاد ارتش رژیم اسرائیل نیز یکی از اهداف مهم و استراتژیکی است که مورد نظر گروه های مقاومتی غزه است و آن ها قصد دارند تا اطلاعات وی را به دست آورند.چراکه وی سال هااست که به طور مداوم در جنگ با فلسطینیان و گروه های نظامی غزه فعالیت می کند.

در تحقیق میدانی که پایگاه اطلاع رسانی الاخباری به نقل از این تحلیلگر صهیونیست منتشر کرده، مشخص شده که در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی تفکیک اطلاعات با ارزش و اهمیت بالا از جزئیات و اطلاعات بی ارزش حماس است.

گفتنی است، هکرانِ دستگاه اطلاعاتی رژیم اسرائیل هنگامی که به بانک اطلاعاتی نیروهای مقاومت دست پیدا می کنند بیشترین عاملی که سر راهشان قرار می گیرد و عملیات نفوذ آنان به شبکه های کامپیوتری را کند می کند همین اطلاعات مزاحم و بی ارزش است که حجم بسیار بالایی نیز دارند.

براساس ادعای بوخبوط دستگاه اطلاعاتی رژیم اسرائیل موسوم به امان شب و روز به اطلاعات سازمان های مقاومتی فلسطینی دسترسی دارند!

علاوه براین در سال 2012 هنگامی که "احمد الجعبری" فرمانده جناح نظامی حماس توسط تل آویو ترور شد و همچنین یک سال پس از ورود " بنی گانتز" به منصب ستاد مشترک ارتش اسرائیل، امان به هزاران اهداف که وابسته به جنبش حماس بوده اند حمله کرد که در  نهایت همین مسئله منجر به درگرفتن جنگ 2014 غزه شد.

طبق ادعای این نویسنده صهیونیست این جنگ اطلاعاتی باعث شد تا مراکز تولید موشک و همچنین اسلحه سازی و تونل های حماس مشخص شود.

پس از جنگ های 2006 و 2008 و 2012 و افزایش حجم آتش حماس در جنگ 2014 غزه مقابل تل آویو برای سران اسرائیل مشخص شد که بانک اهداف حماس در اسرائیل افزایشی 3 برابری داشته است.

در همین رابطه مجلس وزیران اسرائیل تاکید کرد که برای هدف قراردادن نقاط حساس و مهم حماس هیچ نیازی به افرایش حجم آتش و موشک باران علیه آنان نیست بلکه می بایست ماهیت ساختار اطلاعاتی این جنبش و شیوه های رسوخ آن به سازمان های اطلاعاتی اسرائیل را شناسایی کرد.

بوخبوط در پایان تاکید کرد که حمای روند افزایش ذخایر موشکی خود را کاهش نخواهد داد.بلکه مقر نگهداری سلاح های خود را از دید جنگنده های اسرائیلی مصون نگاه می دارد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:422591!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)