|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/12]

رسانه‌های صهیونیستی: حزب‌الله قادر به هدف قرار دادن جاده‌های امن است  

رسانه‌های صهیونیستی: حزب‌الله قادر به هدف قرار دادن جاده‌های امن است

سه شنبه 12 شهریور 1398

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به توان حزب‌الله لبنان برای هدف قرار دادن راه‌ها در اراضی اشغالی که گفته می‌شود امن هستند، اذعان کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به حمله موشکی اخیر حزب‌الله لبنان به دو خودروی نظامی اسرائیلی در شمال فلسطین اشغالی اعلام کردند که سربازان در این دو خودرو مسیر حرکت را به شکل درستی انتخاب و برنامه‌ریزی نکرده بودند و گمان می‌کردند که حزب‌الله قادر به رصد آنها در پشت مرزها نیست.

طبق گزارش شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل، سربازان رژیم صهیونیستی در این عملیات با خوش‌شانسی جان سالم به در بردند و حزب‌الله ثابت کرد می‌تواند راه‌هایی را که امن تلقی می‌شد، هدف قرار دهد.

شبکه ۱۳ این رژیم نیز اذعان کرد، موشک "کورنت" شلیک شده توسط حزب‌الله به خودروی اسرائیلی اصابت کرد و این شانس بود که سربازان را از مرگ نجات داد.

شبکه کان نیز در این باره اعلام کرد، سربازان اسرائیل دستورات حرکت در مسیری که برای حزب‌الله قابل رصد بود را نقض کردند و در این باره تحقیق خواهد شد.

این شبکه در ادامه ویدیویی که حزب‌الله از عملیات "آویویم" منتشر کرد را "چشمگیر" توصیف کرد.

رسانه‌های اسرائیلی همچنین گزارش دادند که به دلیل تنش امنیتی، کلیه رزروها در اماکن توریستی در شمال اراضی اشغالی لغو شد. همچنین این رسانه‌ها بعد از پایان سخنرانی سید حسن نصرالله بخشی از اظهارات او را که درباره ترس اسرائیل و فرار ارتش آن بود، منتشر کردند.

در همین حال خبرنگار المیادین در فلسطین اشغالی گفت: رسانه‌های اسرائیلی شروع به انتشار صحنه‌های از مقاومت در عملیات "آویویم" کرده و عناوینی را برای این عملیات انتخاب کردند؛ عناوینی مانند "حزب‌الله به هدف زد و نتانیاهو را به چالش کشید."

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:428373!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)