|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
با حالتی از تمسخر و تحکم
[1398/05/07]

رسانه های اسرائیلی: ابومازن جرات ندارد تصمیمش را اجرایی کند  

با حالتی از تمسخر و تحکم

رسانه های اسرائیلی: ابومازن جرات ندارد تصمیمش را اجرایی کند

دوشنبه 07 مرداد 1398

تصمیم هفته گذشته محمود عباس (ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردانی فلسطین در باره توقف همه قرار دادهای منعقده این تشکیلات با رژیم صهیونیستی با واکنش تمسخر آمیز همراه با تلاش برای کم اهمیت جلوه دادن آن از سوی رسانه های صهیونیستی روبرو شد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) ظاهرا در پی تخریب منازل مسکونی در منطقه صور باهر واقع در قدس اشغالی توسط اسراییل محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردانی فلسطین  هفته گذشته در پایان نشست رهبران این تشکیلات دستاور داد تا همه توافقات قبلی با اسراییل ملغی شود و کمیته ای برای بررسی چگونگی اجرای آن تشکیل گردد.

رسانه های اسراییلی با اشاره به تجربه گذشته این نوع تصمیمات توسط محمود عباس با حالتی از تمسخر با تصمیمات جدید وی برخورد کردند . این رسانه ها اعلام کردند که نه تنهادر گذشته شاهد توقف این گونه توافقات و همکاریها نبودیم بلکه هماهنگی های امنیتی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و اسراییل افزایش نیز یافته است.

الیور لیوی نویسنده روزنامه یدیعوت احارنوت  د راین باره نوشت: تصمیم اخیر رئیس تشکیلات خودگردان مبنی بر توقف همه اشکال همکاری ها چیز تازه ای نیست بلکه شبیه تصمیمات گذشته او است.

عامیر بوخبوط در پایگاه خبری واللاه نوشت: هیچ تغییر حقیقی در روابط بین این دو ایجاد نخواهد شد چون دو طرف منافع مشترک بسیاری دارند.

رسانه های اسراییلی در بسیاری از مطالب خود با اشاره به پیوندهای میان تشکیلات امنیتی فلسطینی با طرف اسراییلی معتقد بودند که ابومازن جرات اجرایی کردن این تصمیم را ندارد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:422831!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)