|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/16]

رقیب انتخاباتی نتانیاهو حماس را تهدید کرد  

رقیب انتخاباتی نتانیاهو حماس را تهدید کرد

سه شنبه 15 مرداد 1398

تهران - ایرنا - "بنی گاتس" رهبر حزب آبی و سفید و رئیس پیشین ستاد مشترک رژیم صهیونیستی که مهمترین رقیب حزب لیکود به رهبری "بنیامین نتانیاهو" در انتخابات کنست (پارلمان) است، روز سه شنبه گفت که جنگ آینده با جنبش حماس، آخرین جنگ با این گروه خواهد بود.

در انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) که ۲۰ فروردین گذشته در سرزمین های اشغالی برگزار شد، حزب آبی و سفید به رهبری گاتس موفق شد پس از حزب لیکود که ۳۶ کرسی را بدست آورد، ۳۵ کرسی را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری "عکا" به نقل از شبکه ۷ رژیم صهیونیستی، گاتس که به همراه اعضای ارشد حزبش به نوار غزه رفته بود، در این باره افزود: در جنگ آینده، حماس را شکست خواهیم داد و اگر لازم باشد دست به ترور رهبران این گروه خواهیم زد.

رئیس پیشین ستاد مشترک رژیم صهیونیستی افزود: اگر لازم باشد، موضوع با حماس را به صورت نظامی حل و فصل خواهیم کرد.

تهدیدهای گاتس درحالی صورت می گیرد گردان های "سرایا القدس" شاخه نظامی جنبش "جهاد اسلامی" فلسطین چندی پیش در پاسخ به تهدیدهای مکرر ارتش تل آویو اعلام کرده بود، به هر تجاوزی از جانب رژیم صهیونیستی پاسخ کوبنده و سختی خواهیم داد.

نوار غزه از هفته گذشته و یورش بولدوزرهای رژیم اشغالگر قدس که از سوی ارتش تل آویو حمایت می شدند، بار دیگر متشنج است.

اشغالگران در یک اقدامی غیر انسانی به تخریب منزل ده ها فلسطینی در روستای "صورباهر" واقع در جنوب شرق قدس دست زدند.

رژیم تل آویو به بهانه نزدیکی ساختمان های مسکونی فلسطینی ها به دیوار "آپارتاید" و آنچه آنان مسائل امنیتی عنوان می کنند، منازل آنها را تخریب کرد، این درحالی است که ساختمان ها در محدوده تحت حکومت تشکیلات خودگردان فلسطین در قدس بوده است.

این اقدام رژیم صهیونیستی موجی از خشم و نفرت را در میان ملت های عرب و مسلمان در سراسر جهان برانگیخت.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:424404!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)