| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » مواضع » دبیرکل
0/0 (0)
امیرعبداللهیان دبیرکل کنفرانس فلسطین در واکنش به ادعاهای وزیر دفاع رژیم صهیونیستی:
[1395/09/15]

رژیم نامشروع صهیونیستی مزاحم و عامل بی‌ثباتی منطقه است  

رژیم نامشروع صهیونیستی مزاحم و عامل بی‌ثباتی منطقه است

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل معتقد است مزاحم‌ها باید منطقه را ترک کنند تا راهکار سیاسی در سوریه و منطقه به نتیجه برسد.

 

حسین امیرعبداللهیان در واکنش به ادعاهای وزیر دفاع رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه اسد و ایران باید سوریه را به عنوان بخشی از توافق ترک کنند، گفت: این اظهارات در حالی است که برای نیل به ثبات و امنیت رژیم صهیونیستی باید منطقه را ترک کند.

 

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در ادامه رژیم نامشروع صهیونیستی را مهمترین اشغالگر، مزاحم و عامل بی ثباتی  هفت دهه گذشته در منطقه دانست و افزود: بشار اسد رییس جمهور قانونی سوریه بوده و مادامی که رأی مردم سوریه را با خود دارد بر عرصه قدرت است.

 

وی تأکید کرد: داعش و تروریسم حداقل در سطح سیاسی و امنیتی محصول محور آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

 

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در پایان با اشاره به اینکه ایران و سوریه بخش مهم منطقه هستند، خاطرنشان ساخت: امروز جمهوری اسلامی ایران پرچم دار مبارزه با تروریسم است و دولت، ارتش و مردم عراق و سوریه شجاعانه به مبارزه با تروریسم پرداخته اند لذا مزاحم ها باید منطقه را ترک کنند تا راهکار سیاسی در سوریه و منطقه به نتیجه برسد.

 

لیبرمن وزیر دفاع رژیم صهیونیستی اخیرا سقوط اسد و حامی آن ایران را به عنوان بخشی از توافق ضروری دانسته و مدعی شده است اسد و ایران باید سوریه را به عنوان بخشی از توافق ترک کنند و هیچ راه حلی برای بحران سوریه نمی تواند شامل حضور ایران و اسد باشد و ای دو را باید در جای خود قرار داد.

 

دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

 

Parameter:222775!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار