|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/17]

رژیم صهیونیستی از بازداشت مجری عملیات قدس خبر داد  

رژیم صهیونیستی از بازداشت مجری عملیات قدس خبر داد

 یکشنبه 16 تیر 1398

ارتش رژیم صهیونیستی از بازداشت مجری عملیات قدس با همکاری «شین‌بت» خبر داد و افزود: فرد مذکور به دستگاه‌های مربوطه تحویل داده شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، پس از عملیات اطلاعات مشترک با «شین‌بت» (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی)، عامل مجری عملیات انجام شده در بامداد امروز (یکشنبه) را بازداشت کرده است.

بر اساس گزارش «الوطن»، بر اساس بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی، این جوان فلسطینی به همراه پدرش بازداشت شده و این دو نفر برای بازجویی به نیروهای امنیتی تحویل داده شده‌‌اند.

بامداد امروز یک جوان فلسطینی با خودرو خود گروهی از نظامیان اسرائیلی را در ایست بازرسی در نزدیکی روستای «حزما» واقع در حومه قدس اشغالی زیر گرفت و چهار نفر از آنها را زخمی کرد.

حماس در واکنش به این موضوع اعلام کرد: عملیات حزما قوی‌ترین و واضح‌ترین پاسخ به تمام تلاش‌ها برای تسویه مسأله فلسطین بود؛ حقوقی که صاحبان آن به خاطرش می‌جنگند نه از بین می‌رود نه ضایع می‌شود.

«حازم قاسم» سخنگوی حماس افزود: عملیات مذکور علیه نظامیان ارتش اسرائیل در قدس اشغالی، ادامه انقلاب ملت فلسطین در قدس است؛ فلسطینی‌ها در آنجا برای اخراج اشغالگر و حمایت از هویت عربی این شهر مقدس مبارزه می‌کنند.

قاسم در ادامه، اقدامات مستمر مقاومتی بویژه در شهر قدس را به حفاظی برای حمایت از حقوق ملت فلسطین تشبیه کرد که تا آزادسازی کامل این شهر ادامه پیدا خواهد کرد.

 

العالم

Parameter:419366!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)