|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
ار بیم حملات تلافی جویانه نیروهای مقاومت؛
[1398/06/10]

رژیم صهیونیستی از شهرک نشینان خواست به پناهگاه بروند  

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

ار بیم حملات تلافی جویانه نیروهای مقاومت؛

رژیم صهیونیستی از شهرک نشینان خواست به پناهگاه بروند

تهران – ایرنا – منابع خبری شنبه شب گزارش دادند که رژیم صهیونیستی با صدور آماده باش برای نیروهای خود در شمال سرزمین های اشغالی از شهرک نشینان درخواست کرده تا به اماکن امن پناه ببرند.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، نیروهای صهیونیستی در یکی از شهرک های صهیونیستی در منطقه موسوم به «غلاف غزه» در مرز سرزمین های اشغالی و نوار غزه دستور آماده باش صادر کردند و از شهرک نشینان خواستند تا به اماکن امن بروند.

در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و اطلاعاتی آمادگی خود را برای سناریوهای مختلف در منطقه فرماندهی شمالی افزایش دادند.

فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین دستور اعزام نیروهای بیشتر به منطقه مرزی شمالی با لبنان داده است.

رژیم صهیونیستی پیش تر نیز مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی در امتداد با لبنان را منطقه پرواز ممنوع برای هواپیماهای مسافربری اعلام کرده بود.

براساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به مقام های فرودگاه «کریات شمونه» در شمال سرزمین های اشغالی در مرز سوریه و لبنان دستور بستن این فرودگاه را داد.

دو فروند پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی  یکشنبه گذشته با نقض حریم هوایی لبنان، در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کردند. پهپاد اول هیچ گونه خسارتی به همراه نداشت، ولی پهپاد دوم که مجهز به بمب بود، به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.

پس از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی با پهپادهای انتحاری به لبنان "سید حسن نصرالله" دبیرکل این حزب در واکنش به این تجاوز اعلام کرد: تجاوز صهیونیست‌ها بی پاسخ نخواهد ماند و زمانی که اسرائیل، لبنان را بمباران می کرد به پایان رسیده و امروز لبنان در امنیت به سر می برد.

از سوی دیگر، تارنمای شبکه خبری "راشاتودی" اعلام کرد: در ادامه تحولات امنیتی فلسطین اشغالی، پلیس رژیم صهیونیستی محدودیت هایی را بر حرکت خودورهای غیرنظامی در مرز با لبنان اعمال کرده است و فقط خودروهای نظامی معین اجازه عبور و مرور در این نقاط را دارند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:427882!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)