|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
براساس گزارش رسانه‌های لبنانی
[1398/06/04]

رژیم صهیونیستی پادگان گروهی فلسطینی در مرزهای سوریه و لبنان را هدف گرفت  

براساس گزارش رسانه‌های لبنانی

رژیم صهیونیستی پادگان گروهی فلسطینی در مرزهای سوریه و لبنان را هدف گرفت

دوشنبه 04 شهریور 1398

رسانه‌های داخلی لبنان صبح امروز (دوشنبه) اعلام کردند، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملاتی را به پادگان جبهه مردمی برای آزادی فلسطین -فرماندهی کل- در قوسایا واقع در البقاع میانی در مرزهای لبنان و سوریه انجام دادند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه النهار لبنان، رژیم صهیونیستی با سه حمله مرزهای لبنان و سوریه در شرق زحله را هدف گرفت و احتمالا این حملات پادگان جبهه مردمی فلسطین را هدف گرفته باشند.

به ادعای اسکای نیوز، جبهه مردمی - فرماندهی کل- یک گروه فلسطینی به رهبری احمد جبریل و مورد حمایت دمشق است.

این گروه بعد از این حملات تاکید کرد، این حملات به اهداف مورد نظر خود نرسید در حالی که برخی منابع از تعدادی زخمی در نتیجه این حملات خبر دادند.

اما مسؤولانی از این مقر فلسطینی که مورد حملات هوایی در لبنان قرار گرفته، گفتند، پهپادهایی از نوع "MK"  سه حمله انجام دادند که هیچ زخمی به جا نگذاشت اما تنها خسارت‌هایی مالی به بار آورد.

خبرنگار النشره لبنان در زحله نیز گفت: کمی بعد از ساعت یک بامداد صدای انفجارهای مهیب در سلسله رشته کوه‌های شرقی از سمت خاک سوریه شنیده شد که ناشی از حملات هواپیماهای اسرائیل به مواضع نظامی بود که سامانه‌های پدافندی و سامانه‌های پدافندی جبهه مردمی مستقر در شهرک قوسایا این پهپادهای اسرائیلی را رهگیری کردند.

رژیم صهیونیستی از شب یکشنبه تاکنون یعنی در کمتر از ۲۴ ساعت سه عملیات نظامی در سوریه، لبنان و عراق انجام داده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره این حمله تنها اظهار کرد: ما درباره گزارش‌های خارجی اظهارنظری نمی‌کنیم.

پیش از این سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی شدید اللحن به رژیم صهیونیستی درباره حملات صبح روز یکشنبه به سوریه و لبنان هشدار داده بود. 

نصرالله افزود: ارتش اسرائیل که در مرزها هستند منتظر پاسخ زودهنگام ما باشند و نیروهای حزب‌الله لبنان از مرزهای زمینی و دریایی و آسمان لبنان حفاظت خواهند کرد.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:427134!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)