|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
جنبش مقاومت اسلامی حماس؛
[1398/06/16]

ریخته شدن خون جوانان فلسطینی،جنایت آشکار اسرائیل در حق فلسطینیان را اثبات کرد  

جنبش مقاومت اسلامی حماس؛

ریخته شدن خون جوانان فلسطینی،جنایت آشکار اسرائیل در حق فلسطینیان را اثبات کرد

شنبه 16 شهریور 1398

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه ای اقدامات ضد فلسطینی که با همکاری رژیم صهیونیستی در نوارغزه صورت می گیرد تا صدای برحق فلسطینیان (برای شکست محاصره غزه) را مختل کند، محکوم کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از شهاب نیوز، جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه ای اقدامات ضد فلسطینی که با همکاری رژیم صهیونیستی در نوارغزه صورت می گیرد تا صدای برحق فلسطینیان (برای شکست محاصره غزه ) را مختل کند، محکوم کرد.

این جنبش در بیانیه خود به تمامی نوجوانان و جوانان و کلیه کسانی که در راهپیمایی بازگشت برای آزادی مردم از محاصره غزه شرکت کردند درود فرستاد و از آنان تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام حماس به فلسطینیان آمده است که جوانانی که طی راهپیمایی های بازگشت توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی به شهادت رسیدند با خون خودشان جنایت آشکار سران صهیونیستی درحق مردم فلسطین را آشکار می کنند.

حماس در ادامه رژیم اسرائیل و هر آنکه در راستای آسیب زدن به فلسطینیان قدم بر می دارد را مسئول تمام و کمال جنایت های اسرائیل ضد فلسطینی ها دانست.

به گزارش قدسنا، هفتاد و سومین راهپیمایی بازگشت با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم نوار غزه برگزار شد، اما همانند هفته های گذشته با یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست روبرو شد که در نتیجه آن، دو فلسطینی شهید و دهها نفر دیگر زخمی شدند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:428893!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)