|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
بزرگداشت حماسه نهم دی ماه
[1397/10/09]

سخنرانی امیر عبداللهیان در «مسجد دانشگاه تهران»  

بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در «مسجد دانشگاه تهران»

سرویس : مسجد و کانون ها - فعالیتهای مساجد

زمان :  ۱۳۹۷/۱۰/۸

بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد دانشگاه تهران از امروز به مدت سه روز برپا می شود.

«حجت الاسلام حمید نیکزاد» در گفت و گو با خبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان از برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی ماه در مسجد دانشگاه تهران  از امروز به مدت سه روز خبر داد.

 مدیر مسجد دانشگاه تهران اظهار کرد:این مراسم امروز هشتم دی ماه با سخنرانی حجت الاسلام محسن قرائتی، نهم دی ماه با سخنرانی علیرضا زاکانی و مهرداد بذرپاش و دهم دی ماه هم با سخنرانی امیر عبداللهیان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار می شود.

وی با اشاره به جایگاه مسجد دانشگاه تهران در پیروزی انقلاب اسلامی مساجد، اظهار کرد: مسجد دانشگاه تهران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و در تحصن علمای مطرح نقش بسیار مهمی داشته است، به گونه ‌ ای که بعد از آن تحصن، رژیم پهلوی فرودگاه امام خمینی (ره) برای حضور امام(ره) را گشودند، علاوه برآن در درگیری های 18 تیر78 و حماسه نهم دی ماه نقش قابل توجه ای داشته است به همین جهت برای بزرگداشت حماسه نهم دی ماه برنامه های ویژه ای در این مسجد برپا کردیم.

مسجد دانشگاه تهران از نخستین مساجد با طراحی مدرن در شهر تهران است که به وسیله عبدالعزیز فرمانفرماییان طراحی و در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۴۵ با حضور ایوب خان، رئیس‌جمهور پاکستان، افتتاح  شد.

 

پایان پیام/

 

خبرگزاری شبستان

مسجد دانشگاه تهران

Parameter:379585!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)