|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/12]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: حزب‌الله ثابت کرد به وعده‌اش عمل می‌کند  

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: حزب‌الله ثابت کرد به وعده‌اش عمل می‌کند

دوشنبه 11 شهریور 1398

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران گفت؛ حزب‌الله با عملیات اخیرش ثابت کرد که به عهدش وفا می‌کند و در وعده‌اش صادق است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در بامداد سوم شهریورماه با حمله به منطقه عقربا در جنوب استان دمشق، دو عضو حزب‌الله را به شهادت رساند و همزمان دو پهپاد این رژیم نیز به ضاحیه بیروت تجاوز کردند.

حزب‌الله از آن زمان اعلام کرد پاسخ این اقدامات را می‌دهد و سرانجام یکشنبه (دیروز) طی عملیاتی یک خودروی زرهی صهیونیستی را در روستای «صلحا» یا «آویویم» هدف قرار داد.

در همین ارتباط «حسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به وبگاه لبنانی «العهد» گفت: رژیم صهیونیستی باید بداند هر اقدام نظامی یا حمله نظامی این رژیم علیه جبهه مقاومت بدون پاسخ باقی نمی‌ماند.

وی افزود: حزب‌الله با عملیات اخیرش ثابت کرد که به عهدش وفا می‌کند و در وعده‌اش صادق است. عملیات مقاومت اسلامی باعث افتخار و عزت تمام محور مقاومت است و بر عزم مقاومت برای مقابله و پاسخ به تجاوزات صهیونیستی تأکید کرد.

نقوی حسینی در پایان تأکید کرد؛ عملیات حزب‌الله به دشمن صهیونیستی این درس را داد که هر اقدامی از جانب آن و لو در حجم کم باشد با پاسخ فوری و سریع مقاومت روبرو خواهد شد.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:428315!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)