|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/25]

سعودی ها برای مقابله با ایران دست به دامن این زن شدند!  

سعودی ها برای مقابله با ایران دست به دامن این زن شدند!

 سه شنبه 1 مرداد 1398 

سعودی ها پس از شکست های پی در پی در برابر جمهوری اسلامی ایران این بار به یک زن پناه بردند.

العالم ـ عربستان سعودی

پس از شکست های متعدد و پی در پی آمریکا و متحدانش در مقابل ایران به خصوص در هفته های اخیر، از سرنگونی پهپاد جاسوسی تا بازداشت 17 جاسوس آمریکایی، اینک شبکه العربیه می کوشد تا با یاری جستن از یک زن آمریکایی و توصیف آن به عنوان یک زن آهنین که رهبری جنگ اقتصادی ضد ایران را به عهده گرفته است، اندکی از آبروی خود و همچنین امریکا و رژیم صهیونیستی را حفظ کند.

شبکه العربیه در گزارشی آورده است در حالی که در رسانه ها به جان بولتون و مایک پامپئو به عنوان رهبران جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران اشاره می شود؛ یک زن آمریکایی در بالاترین رده های این جنگ قرار دارد و فرماندهی جنگ اقتصادی علیه ایران را عهده دار شده که البته در پشت پرده فعالیت می کند. این زن سیگال مندلکر نام دارد که معاون وزیر خزانه داری امریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی است.

شبکه العربیه در گزارش خود که از یک پایگاه آمریکایی ترجمه کرده است، ادعا کرد که مندلکر زمام امور در خصوص اعمال تحریم ها علیه ایران را به دست گرفته و تمام سیاست ها و نوع تحریم ها را خود تعیین می کند.

به نظر می رسد که رسانه های عربستان به درجه ای از ناامیدی رسیدند که برای مقابله با ایران و محور مقاومت که روز به روز قدرت و اقتدار خود را در منطقه به نمایش می گذارند، به امیدهایی واهی دل بسته است.

 

شبکه العالم

Parameter:425717!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)