|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/01]

شمخانی: حمایت های ایران از مقاومت فلسطین تا پیروزی نهایی ادامه دارد  

شمخانی: حمایت های ایران از مقاومت فلسطین تا پیروزی نهایی ادامه دارد

۰۱ مرداد ۱۳۹۸

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، تاکید کرد: حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از فلسطین تا پیروزی کامل جریان مقاومت بر اشغالگران کودک کش تداوم خواهد داشت.

به گزارش پارس تودی، "علی شمخانی" روز سه شنبه در دیدار با "صالح العاروری" نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در تهران، تصریح کرد: اصل بنیادین پشتیبانی از آرمان فلسطین از اصول انقلاب اسلامی بوده و تا پیروزی کامل جریان مقاومت بر اشغالگران کودک کش تداوم خواهد داشت.

دبیر شورای عالی امنیت ملی، طرح موسوم به "معامله قرن" را اقدامی شکست خورده و غیر قابل اجرا خواند و افزود؛ رژیم صهیونیستی و حامیانش در شرایط شکننده و رو به زوالی قرار دارند و طرحهای جعلی که مغایر خواست و اراده مردم فلسطین باشد هرگز به نتیجه نخواهد رسید.

وی همچنین گفت؛ برخی حکام کشورهای عربی که در پی ایجاد اختلاف میان گروه های مقاومت و حامیان اصلی فلسطین بودند امروز با دشمن صهیونیستی تعامل دارند و برای کشتار مسلمانان از مستشاران نظامی آنها کمک می گیرند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد؛ تنها راه پیروزی و احقاق حق مردم فلسطین، تکیه بر اراده داخلی و مقاومت اسلامی است.

"صالح العاروری" نیز در این دیدار با قدردانی از حمایتهای مستمر جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم فلسطین تاکید کرد: از تهدیدات رژیم صهیونیستی بیمی نداریم و با توکل بر خدا و حمایت ایران با قدرت در برابرتجاوزگری آنها ایستادگی می کنیم.

هیات بلندپایه‌ جنبش حماس به ریاست صالح العاروری روز شنبه وارد تهران شد.

العاروری و هیات همراه روز دوشنبه با "حضرت آیت الله خامنه ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی و "سید عباس عراقچی" معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

پارس تودی

Parameter:422094!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)