|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/21]

صالحی به عبدالملک الحوثی تسلیت گفت  

صالحی به عبدالملک الحوثی تسلیت گفت

۱۳۹۸/۵/۲۰

رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی شهادت برادر عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن را به وی تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت «ابراهیم بدرالدین حوثی» برادر «عبدالملک بدرالدین  حوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن را  تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است : 
« اِنّا لِلّـه و اِنّا اِلیـهِ راجعـون

"و مپندارید آنان که در راه خدا در خون خود غلتیده‌اند، در زمره مردگانند؛ بلکه ایشان از حیات طیبه برخوردارند و بر خوان نعمت پروردگارشان روزی می‌خورند."
 

محضـر مبـارک علامـۀ مجاهـد، عبدالملک الحـوثـی

با سلام و درود،

با کمال تأسف و تألم، خبر شهادت برادر مجاهد و مبارز حضرتعالی، ابراهیـم الحـوثـی را دریافت کردم.

اجازه می‌خواهم تا بدین وسیله مراتب تسلیت و همدردی خالصانه و قلبی خود را به پیشگاه حضرتعالی، خانواده گرامی و ملت بزرگ و صاحب تمدن یمن اعلام کنم. از درگاه حضرت حق (جل و علا) مسئلت می‌کنم تا به شما عزیزان، صبر جمیل عطا فرموده و مدافعان عزت و شرف آن سرزمین را نصرت عنایت فرماید و شما را در بازسازی وطن و برطرف کردن آثار ظلم و جور دشمن غـدار یاری رساند. شکیبایی و استقامت روزافزون شما را در راه حـق از درگاه ایزد منان خـواستـارم.

 علـی‌اکبـر صـالحـی
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران»

به گزارش فارس، وزارت کشور یمن روز جمعه 18 مرداد ماه در بیانیه‌ای از شهادت «ابراهیم بدرالدین الحوثی» از اعضای سرشناس جنبش انصارالله و برادر «عبدالملک الحوثی» به دست مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی خبر داد.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس

Parameter:425237!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)