|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از برگزاری راهپیمایی پرشور بازگشت فلسطینیان؛
[1398/06/02]

عملیات" دولیف" پاسخ طبیعی به جنایت های رژیم اسرائیل درحق فلسطینیان است  

پس از برگزاری راهپیمایی پرشور بازگشت فلسطینیان؛

عزام: تاریخ را احمق ها نمی سازند بلکه آزداگان و وفادران به مقاومت آن را می سازند / عملیات" دولیف" پاسخ طبیعی به جنایت های رژیم اسرائیل درحق فلسطینیان است

شنبه 02 شهریور 1398

احمد مدلل یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت: تا زمانی که رژیم اشغالگر صهیونیست به اشغالگری فلسطین و مسجدالاقصی ادامه می دهد، گلوله های مقاومت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه آماده شلیک به سمت دشمن صهیونیستی خواهد بود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از فلسطین الیوم، "شیخ نافذ عزام" عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی طی یک کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد: مردمی که امروز در سالگرد به آتش کشیده شدن مسجد الاقصی به دست اشغالگران برای آزادسازی آن قیام کرده اند قدرتشان را به دشمن استعمارگر نشان داده و بیهوده بودن تلاش های آنان برای خارج کردن مسجدالاقصی از چرخه درگیری ها و مصادره کردن آن به نفع رژیم اشغالگر صهیونیستی را به همگان اثبات کردند.

عزام در ادامه سخنان خود افزود: با وجود دیوانگی ترامپ، وحشی گری اسرائیل و عجز کشورهای عربی و شتاب زدگی برخی از آنها در روی آوردن به سوی اسرائیل و همین طور شرایط دشوار معیشتی مردم فلسطین، امکان ندارد حملات دشمنان موثر واقع شود و قدس از دست مسلمانان برود.

این عضو جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه پایان درگیری بین ما و اسرائیل به خواست اشغالگران نخواهد بود، گفت: آنچه که فلسطینیان امروز بر آن تاکید دارند این است که تاریخ را ستمگران، متجاوزان و احمق ها نمی سازند بلکه تاریخ فقط به دست آزادگان، پارسایان و وفاداران به مقاومت ساخته می شود.

در همین راستا "احمد مدلل" یکی دیگر از رهبران جنبش جهاد اسلامی در سخنرانی در اردوگاه بازگشت واقع در شرق "بریج" تاکید کرد: تا زمانی که مسجدالاقصی را از چنگال های اشغالگران صهیونیستی برهانیم، مقاومت با تمامی اشکال آن ادامه خواهد داشت.

این عضو جنبش جهاد اسلامی از بی تفاوتی کشورهای عربی به  قضیه قدس و فلسطین انتقاد کرد و گفت: تمامی جنایت هایی که علیه مسجد الاقصی صورت می گیرد از قبیل یورش های پی در پی،افزایش حفاری های زیر مسجد الاقصی و ممانعت از اقامه نماز و اذان در این مکان، نمی تواند به ایستادگی و مقاومت فلسطینیان ضربه ای بزند.  

مدلل در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تا زمانی که رژیم اشغالگر صهیونیستی به اشغالگری فلسطین و مسجدالاقصی ادامه دهد، گلوله های مقاومت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه آماده شلیک به سمت دشمن صهیونیستی خواهد بود.

وی تاکید کرد: مقاومت و اراده قوی ملت فلسطین سدّی محکم برای دفاع از شرافت و اّبروی فلسطین و مقدسات موجود در آن خواهد بود.

مدلل در پایان سخنرانی خود با اشاره به عملیات ضد صهیونیستی در نزدیکی شهرک دولیف واقع در غرب رام الله گفت: این عملیات پاسخ طبیعی به جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی است و اجرای این عملیات همزمان با سالگرد به آتش کشیده شدن مسجدالأقصی، این پیام را برای رژیم صهیونیستی دارد که اراده ملت فلسطین علی رغم توطئه های دشمن صهیونیستی و محاصره ظالمانه درهم نخواهد شکست.  

​​​​​​​

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426778!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)