|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی:
[1398/05/26]

عملیات علاء الهریمی در گوش عتصیون سازمان یافته نبوده است  

بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی:

عملیات علاء الهریمی در گوش عتصیون سازمان یافته نبوده است

شنبه 26 مرداد 1398

رسانه های عبری زبان اعلام کردند بر اساس ارزیابی های میدانی انجام شده توسط نهادهای مسئول عملیات انجام شده در روز گذشته توسط علاء الهریمی در گوش عتصیون سازمان یافته نبوده و صورت فردی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، ارزیابی های امنیتی اسرائیلی حاکی از آن است که عملیات انجام شده توسط شهید علاء الهریمی 26 ساله از ساکنان بیت لحم در شهرک گوش عتصیون که منجر به مجروحیت دو شهرک نشین شد به صورت فردی انجام شده و هیچ برنامه ریزی سازمان یافته ای نداشته است.

شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد تحقیقات اولیه نشان دهنده آن است که مجری عملیات هنگامی که دو شهرک نشین را خارج از منطقه حفاظت شده مشاهده نموده با سرعت به سوی آنها حمله کرده و پیش از واژگونی خودرو دو شهرک نشین را مصدوم کرده است.

همچنین شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی با انتشار نتایج اولیه تحقیقات انجام شده در خصوص این عملیات اعلام کرد این جوان فلسطینی از حضور دو شهرک نشین در خارج از محدوده حفاظت شده که از دو سال قبل و پس از انجام حملات فلسطینیان در کرانه باختری آن را تعیین کرده بود، سوء استفاده کرده و با خودرو به آنها حمله نمود.

این شبکه عبری زبان افزود فرماندهان ارتش اسرائیل پس از انجام ارزیابی های میدانی تصمیم گرفتند نیروهای خود و پلیس مرزبانی را در کرانه باختری و قدس برای جلوگیری از چنین حوادثی تقویت کنند.

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از ایجاد نوعی حالت شکست در میان نهادهای امنیتی در پی عملیات روز جمعه خبر داد، به ویژه آنکه با اجبار شهرک نشینان به انجام دستور العمل های لازم برای باقی ماندن در مناطق حفاظت شده امکان جلوگیری از چنین حادثه ای وجود داشت.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:425841!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)