|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/25]

فراخوان برای آماده باش اسیران فلسطینی/ هشدار درباره پیامدهای عهدشکنی اشغالگران  

فراخوان برای آماده باش اسیران فلسطینی/ هشدار درباره پیامدهای عهدشکنی اشغالگران

دوشنبه 25 شهریور 1398

جنبش اسیران از اسیران دربند اشغالگران قدس خواست برای دفاع از حقوق و دستاوردها و مقابله با ماشین سرکوبگری صهیونیستی آماده باشند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری شهاب، دفتر اطلاع رسانی اسیران شامگاه یکشنبه تاکید کرد اوضاع داخل زندان های اشغالگران به سبب پایبند نبودن اداره زندانهای رژیم به توافق به دست آمده درباره دستگاه های پارازیت سرطان زا در حال حرکت به سمت متشنج شدن است.

در بیانیه این دفتر آمده است اداره زندانهای اشغالگران بر موضع خود مبنی بر عدم اجرای توافق به دست آمده درباره دستگاه های پارازیت پافشای می کند و در صورتی که اداره زندانها راه حل هایی برای درباره آنچه توافق شده ، ارائه نکند، شمار جدیدی از اسیران در زندان های مختلف به فهرست های اعتصاب کنندگان غذا خواهند پیوست.

در این بیانیه تاکید شده است رهبران جدیدی از جنبش اسیران به اعتصاب غذا خواهند پیوست و همچنان شماری از اسیران از چند روز پیش در زندان های اشغالگران به اعتصاب غذا دست زده اند.

این بیانیه آورده است جنبش اسیران خواستار آماده باش تمام اسیران برای دفاع از حقوق و دستاوردها و مقابله با ماشین سرکوبگری صهیونیستی است و ما گامهای اعتراضی در اشکال مختلف آن را طی ساعات آینده برخواهیم داشت.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:429889!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)