|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
نقش بسزای مجرمان برون مرزی رژیم صهیونیستی افشا می شود؛
[1398/05/26]

فرار مشکوک مدیرِ صهیونیستِ شبکه گسترده مواد مخدر از فرودگاه اکراین/سهم رژیم اسرائیل از تجارت کثیف " تلگراس" چیست؟  

نقش بسزای مجرمان برون مرزی رژیم صهیونیستی افشا می شود؛

فرار مشکوک مدیرِ صهیونیستِ شبکه گسترده مواد مخدر از فرودگاه اوکراین/سهم رژیم اسرائیل از تجارت کثیف " تلگراس" چیست؟

شنبه 26 مرداد 1398

مسئولان قضائی رژیم صهیونیستی خبر دادند:یک اسرائیلی که شبکه اینترنتی گسترده ای از فروش مواد مخدر را اداره می کرد، از دست پلیس فرودگاه اوکراین گریخت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) مسئولان قضائی رژیم صهیونیستی خبر دادند:یک اسرائیلی که شبکه اینترنتی گسترده ای از فروش مواد مخدر را اداره می کرد، از دست پلیس فرودگاه اوکراین گریخت.

وی سال ها از طریق پایگاه اینترنتی خود بنام”تلگراس” توانسته بود ۱۰ها میلیارد دلار حشیش را به مشتریان خود در اوکراین به فروش برساند.

به گفته پلیس رژیم صهیونیستی نام اسن متهم عاموس دوف سیلور است و آمریکایی-اسرائیلی است.

براساس گزارش مقامات پلیس و دادگاه کیفِ اوکراین متهم صهونیستی پس از دست گیر شدن توسط پلیس این کشور (چند ماه پیش) به زندان منتقل می شود، اما بخاطر درخواست مقامات رژیم اسرائیل برای ادامه مراحل دادگاهی  دستور داده می شود تا عاموس به فرودگاه کیف رفته و انتقال داده شود.

وی پس از ورود به فرودگاه به طرز مشکوکی از چنگال پلیس اوکراین می گریزد.

شبکه مواد رسانی الکترونیکی تلگراس توسط عاموس دوف سیلور در سال ۲۰۱۷ و در ارضی اشغالی(زیر نظر مسئولان تل آویو) تاسیس شد.

به گزارش قدسنا، پیش از این نیز مجرمان اسرائیلی دیگری مانند این مواد فروش صهیونیست در کشورهای اروپایی دست به جنایت زده بودند که همه شان یا توسط پلیس های آن کشور دستگیر و تبرئه شدند.

به تازگی نیز ۱۲ جوان(نظامی)صهیونیست در قبرس به دختر گردشگر انگلیسی در هتل محل اقامتش تجاوز کردند و پس از حمایت های سرسختانه رسانه ها و پلیس این کشور از آنان و همچنین حضور دیپلمات صهیونیستی در کنار متهمان متجاوز، پرونده به نفع ۱۲اسرائیلی بسته شد.

چند روز قبل از ارتکاب چنین جنایتی از سوی ۱۲ اسرائیلی، ۲ نفراز صهیونیست هایی که برای مدتی در مکزیک ساکن بودند، طی تیراندازی در ایالت مکزیکو سیتی این کشور کشته شدند.

سخنگوی پلیس مکزیکو سیتی پس از وقوع حادثه اعلام رد که آن دو نفر (اسرائیلی) عضو یک تشکیلات گسترده مافیایی بوده اند که نقش بسزایی را نیز در رساندن مواد به دست جوانا‌ن مکزیکی ایفا کرده بودند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:425845!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)