|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پاشنه آشیل تل آویو آشکارتر شد؛
[1397/12/27]

فرار نظامیان صهیونیست از کرانه باختری  

پاشنه آشیل تل آویو آشکارتر شد؛

فرار نظامیان صهیونیست از کرانه باختری

۲۶ اسفند ۱۳۹۷

منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از فرار نظامیان این رژیم از محلی در کرانه باختری که در آن عملیات ضد صهیونیستی انجام شده، پرده برداشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به فرار نظامیان رژیم صهیونیستی از محلی در کرانه باختری که در آن عملیات ضد صهیونیستی انجام شد، اذعان کردند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت فاش کرد که برخی نظامیان صهیونیست از محل عملیات در سلفیت در کرانه باختری از بیم هدف قرار گرفتن از سوی فرد فلسطینی انجام دهنده عملیات فرار کرده اند.

از سوی دیگر رادیو رژیم صهیونیستی فرار نظامیان این رژیم از مقابل یک فلسطینی را رسوایی دانست و گزارش داد: چگونه ممکن است که یک نفر وارد منطقه‌ای شود که در آن شمار زیادی از نظامیان اسرائیلی وجود دارند و سه عملیات انجام دهد و سپس از محل با سلامت خارج شود.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی وعده داده است که درباره فرار نظامیان این رژیم تحقیق کند.

شایان ذکر است که در تازه‌ترین عملیات مقاومت فلسطین در اراضی اشغالی، دو نظامی اسرائیلی در شهرک «آرائیل» واقع در کرانه باختری کشته و ۶ شهرک‌نشین دیگر زخمی شدند. برخی گزارش‌ها حاکی است که در این عملیات یک شهرک نشین صهیونیست نیز کشته شده است.

طبق اعلام منابع، انجام دهنده این عملیات پس از آن‌که اسلحه نظامی اسرائیلی را در اختیار گرفت، اقدام به تیراندازی کرد. او سپس از محل تیراندازی متواری شد.

خبرنگار تلویزیون «روسیا الیوم» نیز با اعلام این‌که فرد فلسطینی به گروهی از نظامیان اسرائیلی تیراندازی کرده است، تأکید کرد که در این حادثه دو نظامی کشته و ۶ تن دیگر زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

منابع رسانه‌ای اسرائیلی می‌گویند عملیات تیراندازی در نزدیکی بزرگراه شهرک آرائیل در شمال شهر «سلفیت» به وقوع پیوست و نیروهای اشغالگر بلافاصله به محل حادثه گسیل شده و تحقیقات را آغاز کردند

 

خبرگزاری مهر

Parameter:395242!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)