|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/31]

فلسطین|عضو جهاد اسلامی : تهدیدهای اسرائیل ما را نمی‌ترساند  

فلسطین|عضو جهاد اسلامی : تهدیدهای اسرائیل ما را نمی‌ترساند

یک عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه، هیچ چشم اندازی را نمی‌توان درباره آشتی بین گروه‌های فلسطینی متصور بود، تصریح کرد تهدیدهای رژیم صهیونیستی هرگز فلسطینیان را نمی‌ ترساند.

۳۱ مرداد ۱۳۹۸

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، نافذ عزام عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که تهدیدات روز افزون اسرائیل علیه نوار غزه که از سوی رهبران احزاب این رژیم صورت می‌گیرد چیز جدیدی نیست و ملت فلسطین را نمی‌ترساند.

وی اظهار داشت: در سایه بالاگرفتن تب رقابت های انتخاباتی در اسرائیل و هشدارهای داده شده درباره جنگ علیه غزه هرگونه احتمالی وجود دارد و کاملا روشن است که این رقابت بر همه احزاب اسرائیلی فشار می‌رود و طبیعی است که مواضع اتخاذ شده از سوی رهبران این احزاب علیه غزه به دور از واقعیت و تلاش برای بازاریابی برنامه‌های انتخاباتی است.

عزام تاکید کرد که با وجود اوضاع دشواری که فلسطینیان در آن به سر می‌برند و در سایه وضعیت منطقه و کشورهای عربی اما آنها در درگیری تسلیم نمی‌شوند و حتی با وجود ضعیف بودن امکاناتشان می‌توانند در برابر اسرائیل و هرگونه تجاوزی بایستند.

وی درباره پرونده آشتی و آنچه درباره دیدارهای سری و غیرعلنی مطرح شده است گفت: حقیقتی که باید به ملتمان بگوییم این است که آشتی فروپاشیده است و هیچ افقی را نمی‌توان درباره این پرونده متصور بود.

این عضو بلندپایه جنبش جهاد اسلامی گفت که برخی تماس‌ها و نقطه نظرات درباره آشتی مطرح شده است، اما تا این لحظه نمی‌توانیم مردم را امیدوار کنیم که بگوییم که پیشرفتی در این پرونده حساس حاصل شده است.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:426627!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)