|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/07]

قدردانی حماس از مقابله ارتش لبنان با پهپادهای رژیم صهیونیستی  

قدردانی حماس از مقابله ارتش لبنان با پهپادهای رژیم صهیونیستی

 ۱۳۹۸/۶/۷

جنبش حماس در غزه، با صدور بیانیه‌ای از مقابله ارتش لبنان با پهپادهای رژیم صهیونیستی تقدیر و بر ایستادگی در کنار لبنان برای مقابله با این تجاوزها تأکید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش لبنان چهارشنبه شب (دیشب) اعلام کرد، با سه پهپاد صهیونیستی که حریم هوایی این کشور را نقض کرده‌اند، مقابله کرده است.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، حماس از مقابله ارتش لبنان با پهپادهای مذکور، شلیک به سمت آنها و مجبور کردن آنها به بازگشت به فلسطین اشغالی قدردانی کرد.  

حماس در ادامه، شجاعت ارتش لبنان را که مورد حمایت دولت این کشور و مقاومت و مردم است، ستود و بر ایستادگی ملت فلسطین در کنار لبنان و مقاومت برای مقابله با هر تجاوز صهیونیستی به لبنان تأکید کرد.

بامداد یکشنبه (سوم شهریور) خبر ساقط شدن دو پهپاد صهیونیستی در ضاحیه بیروت از تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به حریم لبنان خبر داد. در اولین واکنش در همان روز، «محمد عفیف» مسئول رسانه‌ای در حزب‌الله لبنان اعلام کرد که یکی از دو پهپاد در آسمان جنوب بیروت، بمب‌گذاری شده بوده است.

خبرگزاری لبنان « ان ان ای» هم  اعلام کرد، در پی منفجر شدن یک پهپاد در نزدیکی ساختمان رسانه‌ای وابسته به حزب‌الله در ضاحیه در جنوب بیروت، سه نفر دچار جراحات سطحی شدند.

مقامات لبنانی یک صدا این تجاوز را محکوم و اعلام کردند، حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌دانند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

Parameter:427658!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)