|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از گفتگوی ویژه خبری سید مقاومت با المنار؛
[1398/04/22]

ماهر عبد الرزاق: به زندگی در کشوری که مقاومت در آن جریان دارد می بالیم  

پس از گفتگوی ویژه خبری سید مقاومت با المنار؛

ماهر عبد الرزاق: مقاومت در سال های 2000 و 2006 و 2017 بینی صهیونیست ها را به خاک مالید؛ به زندگی در کشوری که مقاومت در آن جریان دارد می بالیم

شنبه 22 تیر 1398

رئیس جنبش اصلاح، وحدت و هماهنگ کننده دیدار سران اسلامی لبنان: ما در برهه ای زندگی می کنیم که پیوسته برای حزب الله و مردم لبنان پیروزی های بزرگی محقق می شود ما خوشحال هستیم و به آن افتخار می کنیم ما به زندگی کردن در کشوری که مقاومت در آن جریان دارد می بالیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری العهد نیوز،پس از انجام گفتگوی ویژه خبری سید حسن نصرالله در شبکه المنار لبنان "ماهر عبد الرزاق" رئیس جنبش" اصلاح و وحدت و هماهنگ کننده دیدار سران اسلامی" گفت: پیروزی های چشمگیر محور مقاومت لبنان پس از دوری طولانی مدت از پیروزی های میدانی و متحمل شدن برخی رنج و سختی ها بدست آمده است اکنون سید مقاومت حسن نصرالله با غرور و سربلندی اعلام می کند که زمان های شکست برای لبنان تمام شده اکنون دور پیروزی های مقاومت است.

وی افزود: ما در برهه ای زندگی می کنیم که پیوسته برای حزب الله و مردم لبنان پیروزی های بزرگی محقق می شود ما خوشحال هستیم و به آن افتخار می کنیم ما به زندگی کردن در کشوری که مقاومت در آن جریان دارد می بالیم.

دشمن اکنون متوجه شده که جایی که از آن سخن می گوید و ادعا می کند که از جایگاه خوب و قاطعی در برابر مقاومت برخوردار است، توهمی بیش نیست.

​​​​​​​

دشمن صهیونیستی مقهور سال 2000 در حالیکه بینی اش به خاک مالیده شده بود از لبنان خارج و به اراضی اشغالی بازگشت.

نیروهای مقاومت در سال 2006 غرور بی جای ارتش صهیونیستی را که ادعا می کرد ده ها سال است شکست نخورده شکست و آن را نزد هم پیمانان اش سرافکنده کرد.

در سال 2017 نیز حزب الله لبنان موفق شد یک پیروزی دیگر رقم بزند و طرح آمریکایی-صهیونیستی داعش را به کمک محور مقاومت از بین ببرد و به شکست بکشاند.

ماهر عبد الرزاق در جایی دیگر از سخنان اش به تحریم دو تن از اشخاص پارلمان لبنان توسط خزانه داری ایالات متحده آمریکا اشاره کرد و تصریح کرد: این عمل واشنگتن در نوع خود بی احترامی و توهین به مردم لبنان و پارلمان این کشور محسوب می شود وی از دولت لبنان خواست تا نسبت به این مسئله موضع جدی اتخاذ نماید.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:420142!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)