|
|
0.0 (0)
[1398/06/09]

محکومیت تداوم حملات و تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه  

شنبه 09 شهریور 1398

باسمه تعالی

محکومیت تداوم حملات و تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه بیروت و غزه

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی  تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و بیروت و تداوم تهدیدهای این رژیم را بشدت محکوم و تلاش صهیونیست ها برای بحران زایی و بی ثباتی را تهدید جدی برای آتش افروزی دیگری در منطقه می داند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو با اهداف چند منظوره از جمله انتخاباتی درصدد ایجاد فضای رعب و وحشت در سرزمین های اشغالی برای جذب آرای خاکستری و همچنین ایران هراسی برای حفظ حمایت همه جانبه ترامپ از رژیم صهیونیستی می باشد .

صهیونیست ها بخوبی می دانند که روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست و لذا می خواهند با حملات ایذایی به لبنان و غزه افکار عمومی را از واقعیت های صحنه منحرف نمایند .

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجامع بین المللی و مجالس جهان می خواهد که با محکومیت تجاوزات و تهدیدات خطرناک رژیم صهیونیستی از بروز درگیری و جنگ جدیدی در منطقه جلوگیری نمایند .

رژیم صهیونیستی باید بداند که دوران آزادی عمل و بزن در رو گذشته است و جنگجویان و مبارزین مقاومت آمادگی دارند درس بزرگ و فراموش نشدنی، در صورت تکرار تجاوزات به صهیونیست ها بدهند .

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزار ی دانشگاه آزاد اسلامی (انا)

Parameter:427835!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)