|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/03]

مریم رجوی به دیدار نتانیاهو رفت  

مریم رجوی به دیدار نتانیاهو رفت

تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

رئیس گروهک تروریستی منافقین در ادامه تلاش‌های مذبوحانه خود علیه ایران، برای دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس موساد به تل‌آویو سفر کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه التایم المصریه، یکی از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در تل‌آویو از سفر مریم رجوی، رئیس گروهک تروریستی منافقین، به اراضی اشغالی و دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، و یوسی کوهن، رئیس سازمان جاسوسی این رژیم، خبر داد.

پیر کوچر، کنسولگر فرانسه در قدس اشغالی، در صفحه رسمی خود در توئیتر ازسفر رجوی به تل‌آویو پرده برداشت.

به گفته وی، این سفر با میانجیگری رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک -که از حامیان بزرگ گروهک تروریستی منافقین است- و بوآز رادکین، سفیر رژیم صهیونیستی در آلبانی، بوسنی و هرزگوین صورت گرفته است.

پایگاه التایم المصریه نوشت: رودی جولیانی این هفته مهمان ویژه مریم رجوی در تیرانا، پایتخت آلبانی بوده است و سفیر اسرائیل نیز همکاری مستقیمی با منافقین و موساد دارد.

کوچر اخیرا خبر سفر رجوی را در توئیتر منتشر کرده و نوشته است: فکر می‌کنم رجوی با رئیس موساد و و نتانیاهو دیدار می‌کند و همکاران من در سفارت معتقدند که بین موساد و PMOI / MEK (گروه تروریستی منافقین) برای جاسوسی در ایران روابط مستحکمی وجود دارد.

کنسولگر فرانسه در ادامه از سفر رجوی -که پناهنده‌ای در فرانسه است- از تیرانا (پایتخت آلبانی) به مقصد تل‌آویو بدون اطلاع پاریس ابراز تعجب کرده است.

انتهای پیام/

رشته توئیت های کوشا

سفر رجوی به تل آویو در برخی از رسانه ها

 

 

باشگاه خبرنگاران جوان

جام نیوز

سایت خبری تحلیلی هابیلیان

Parameter:422237!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)