|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/26]

مقاومت فلسطین «کوادکوپتر» رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد  

مقاومت فلسطین «کوادکوپتر» رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

 سه شنبه 25 تیر 1398 

گروه‌های مقاومت فلسطینی موفق شدند یک «کوادکوپتر» رژیم صهیونیستی را در مرکز نوار غزه ساقط کنند.

شبکه «المیادین» گزارش داد نیروهای مقاومت فلسطین امروز (سه‌شنبه) یک فروند «کوادکوپتر» رژیم صهیونیستی ویژه عکسبرداری را در «جحرالدیک» واقع در مرکز نوار غزه سرنگون کردند.

این اقدام پس از آن انجام می‌شود که هفته گذشته رژیم صهیونیستی اعلام کرد یک پهپاد را که از نوار غزه برخاسته بوده، ساقط کرده است. بر اساس گزارش روزنامه صهیونیستی «معاریو»، این پهپاد در شهرک صهیونیستی «زیکیم» در مجاور غزه دیده شده بود.

مرزهای نوار غزه و فلسطین اشغالی از مارس 2018 و آغاز راهپیمایی‌های بازگشت متشنج شده و رنگ آرامش به خود ندیده است.

اخیرا تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، در پی تنش‌های نظامی اخیر در مرز نوار غزه، تعدادی از صهیونیست‌های ساکن شهرک‌های مجاور غزه قصد ترک این منطقه را دارند.

«الموگ بوکر» گزارشگر کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد، 10 خانواده صهیونیست که در شهرک‌های مجاور غزه ساکن بوده‌اند، قصد دارند قبل از آغاز تابستان این منطقه را ترک کنند.

بوکر در ادامه اعلام کرد، این صهیونیست‌ها که حدود یک سال پیش در یکی از شهرک‌های شورای منطقه‌ای «شاعر هنیگف» مستقر شده بوده‌اند، به دلیل وضعیت امنیتی متشنج منطقه قصد ترک آن را دارند.

آخرین دور درگیری‌ها میان رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت مربوط به نیمه ماه گذشته (اردیبهشت) است؛ این جنگ دو روز به طول کشید و در نهایت با میانجی‌گری برخی طرف‌ها مانند مصر آتش‌بس برقرار شد.

راهپیمایی‌ بازگشت از 30 مارس 2018 (10 فروردین 1397) در راستای تأکید بر حق بازگشت، اعتراض به محاصره غزه و نیز انتقال سفارت آمریکا به قدس، در مرز غزه با فلسطین اشغالی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

 

العالم

Parameter:420890!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)