|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/15]

ملت فلسطین توان در هم شکستن طرحهای تل آویو را دارد  

حسام بدران:

ملت فلسطین توان در هم شکستن طرحهای تل آویو را دارد

۱۵ شهریور ۱۳۹۸

عضو دفتر سیاسی حماس گفت: ملت فلسطین همانند همیشه قادر است طرح ها و توطئه های دشمن صهیونیستی در مورد مسجد الاقصی را به شکست بکشاند و از این مسجد در برابر اشغالگران دفاع کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حسام بدران عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و رئیس دفتر روابط ملی این جنبش تاکید کرد: طرح های دشمن صهیونیستی برای تقسیم مسجد الاقصی بین مسلمانان و یهودیان به منظور راضی کردن رهبران احزاب تندرو، بی نتیجه بوده و راه به جایی نخواهد برد.

وی افزود: درخواست های گلعاد اردان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی نشان می دهد که سران این رژیم از پی بردن به دلایل عملیات های مقاومتی اخیر در کرانه باختری در راستای دفاع از مسجد الاقصی عاجز و ناتوانند.

بدران گفت: این عملیات ها بیانگر آمادگی ملت فلسطین برای دفاع از مسجد الاقصی با جان و مال خود است و این مسجد خط قرمزی است که کسی حق تخطی از آن را ندارد. درخواست های مجدد مقامات رژیم صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی و حمایت آنان از تعرضات روزانه به این مسجد، توطئه ای است که به هر شیوه ای در تلاش برای پیشبرد آن هستند. ملت فلسطین همانند همیشه قادر است طرح ها و توطئه های دشمن صهیونیستی در مورد مسجد الاقصی را به شکست بکشاند و از این مسجد در برابر اشغالگران دفاع کند.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:428768!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)