|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/22]

مهلت یک هفته ای حماس به رژیم صهیونیستی در مورد تفاهمات صورت گرفته  

مهلت یک هفته ای حماس به رژیم صهیونیستی در مورد تفاهمات صورت گرفته

شنبه 22 تیر 1398

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که جنبش متبوعش یک هفته به رژیم صهیونیستی برای اجرای تفاهمات صورت گرفته برای آرام سازی اوضاع در نوار غزه مهلت می دهد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فتحی حماد تصریح کرد که نبرد "االعصف الماکول" ـ جنگ 51 روزه در تابستان سال 2014 ـ بار دیگر تکرار خواهد شد و ما هرگز در برابر تجاوزات و جنایات دشمن صهیونیستی در مسجد مبارک الاقصی ساکت نمی نشینیم.

حماد اظهار داشت که به واسطه های حاضر در غزه می گوییم که ما هرگز در برابر خون شهید محمود ادهم مبارز قسامی ساکت نمی نشینیم و هرگز عذرخواهی دشمن را نخواهیم پذیرفت و انتقام او را خواهیم گرفت.

وی گفت که ما موشک های خود را ارتقا داده ایم و به طرف های واسطه می گوییم که در این زمینه دست بسته نخواهیم بود.

فتحی حماد خاطر نشان کرد که ما هرگز در برابر عدم اجرای تفاهمات صورت گرفته برای آرام سازی اوضاع در غزه ساکت نمی نشینیم و در صورت ادامه این وضعیت، جوانان فلسطینی بار دیگر فعالیت های مختلف مربوط به تظاهرات بازگشت را از سر خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که در پی شهادت محمود ادهم مبارز قسام به ضرب گلوله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال باریکه غزه، گردان های قسام شدیدا به رژیم صهیونیستی هشدار داده و تاکید کرد که مسئولیت هرگونه عواقب و پیامد چنین جنایتی متوجه این رژیم خواهد بود.

در همین حال، ارتش رژیم صهیونیستی از ترس حملات تلافی جویانه مقاومت فلسطین و پس از تهدیدات قسام، مجبور به عذرخواهی شد و ادعا کرد که شهادت ادهم عمدی نبوده و در نتیجه یک سوء تفاهم اتفاق افتاده است.

منابع عبری زبان شب گذشته از شلیک دو موشک از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی خبر دادند که البته این موشک ها به منطقه ای باز در اشکول اصابت کرده است.

هیئتی از سازمان اطلاعات مصر هم روز گذشته به طور غیرمنتظره به فلسطین اشغالی سفر کرد تا مانع از تشدید تنش و درگیری مجدد در باریکه غزه شود.

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:420093!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)