|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
براساس گزارش روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحرونوت"؛
[1398/05/19]

نتانیاهو: به غزه حمله می کنیم اما باید بهایش را بپردازیم  

براساس گزارش روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحرونوت"؛

نتانیاهو بار دیگر بر سر دوراهی جنگ با غزه یا مذاکره/ نتانیاهو: به غزه حمله می کنیم اما باید بهایش را بپردازیم

شنبه 19 مرداد 1398

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد که ارتش این رژیم برای حمله نظامی به نوارغزه و هدف قرار دادن مواضع نیروهای حماس در این منطقه آمادگی کامل دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز، "بنیامین نتنیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد که ارتش این رژیم برای حمله نظامی به نوارغزه و هدف قرار دادن مواضع نیروهای حماس در این منطقه آمادگی کامل دارد.

نتانیاهو گفت: ما آماده هستیم تا حمله نظامی گسترده ای را ضد حماس و نوارغزه انجام دهیم اما یادآوری می کنم که درصورت انجام حمله نظامی به غزه این اقدام عکس العملی از سوی غزه در بر خواهد داشت، که ما نیزبایستی آن را بپردازیم.

براساس آنچه روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت اعلام کرده، نتانیاهو علاوه بر اعلام آمادگی ارتش رژیم اش برای انجام حمله نظامی ضد غزه، به گونه ای اشاره کرد که وی برای مذاکره با حماس هیچگونه مشکلی ندارد.

نتانیاهو روز پنجشنبه گفته بود که بدون شک در آینده ای نچندان دور عاملان اصلی کشته شدن نظامی اسرائیلی را شناسایی کرده و آنان را دستگیر کرده و حسابمان را با آن ها تسویه می کنیم.

به گزارش قدسنا،صبح پنجشنبه یک نظامی اسرائیلی در غرب شهرک صهیونیستی "عتصیون" نزدیک به کوه الخلیل به هلاکت رسید.

براساس گزارش رسانه های صهیونیستی، نیروهای ارتش رژیم اسرائیل پس از مشاهده کشته شدن یکی از نظامیانشان آتش سنگینی را به سوی منطقه وقوع درگیری گشودند.

به گزارش پایگاه اینترنتی صهیونیستی "روتر" فلسطینیان قصد داشتند یکی از نظامیان ارتش اسرائیل را به اسارت بگیرند که درنهایت منجر به کشته شدن این نظامی اسرائیلی شد.

گفته شده این نظامی اسرائیلی (که نامی از او منتشر نشده) به ضرب چاقو یک فلسطینی به هلاکت رسیده است. جسد این نظامی ساعت 2:30 دقیقه بامداد در میان دو شهرک عفرات و جوش عتیصون پیدا شد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:424997!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)