|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در رابطه با ناتوانی تل آویو در برابر موشک های مقاومت؛
[1398/06/24]

نتانیاهو مورد تمسخر و کنایه مجری تلویزیونِ رژیم اسرائیل قرار گرفت  

در رابطه با ناتوانی تل آویو در برابر موشک های مقاومت؛

نتانیاهو مورد تمسخر و کنایه مجری تلویزیونِ رژیم اسرائیل قرار گرفت

یکشنبه 24 شهریور 1398

بنیامین نتانیاهوطی گفتگوی تلویزیونی در پاسخ به پرسش مجری برنامه مبنی بر تعداد موشک های شلیک شده به سوی اراضی اشغالی مورد تمسخر و کنایه قرار گرفت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزرای قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری فلسطین الآن، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی گفتگوی تلویزیونی، در پاسخ به پرسش مجری برنامه مبنی بر تعداد موشک های شلیک شده به سوی اراضی اشغالی مورد تمسخر و کنایه قرار گرفت.

مجری برنامه در ابتدا از نتانیاهو پرسید که در یک سال و نیم گذشته چند موشک به سوی اسرائیل شلیک شده و نتانیاهو پاسخ داد که البته چند صد موشک! این پاسخ وی با تمسخر مجری همراه شد و گفت: بله آقای نخست وزیر 1800 موشک!

در ادامه نیز نتانیاهو سعی کرد تا به شیوه های مختلف پاسخ هایی را برای توجیه ناتوانی هایش درقبال حملات نیروهای مقاومت به غزه دست و پا کند که البته هیچ فایده ای برای او نداشت.

نتانیاهو به طور پیوسته جمله " اکنون وضعیت ساکنان غزه بسیار دشوار است" را تکرار می کرد.

مجری و روزنامه نگار برنامه در ادامه و در رابطه با ادعای لیبرمن (وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی) مبنی بر ترور اسماعیل هنیه و سران حماس که هنوز هیچ اقدامی در این راستا از سوی رژیم صهیونیستی صورت نگرفته است، گفت: درست است من نیز روی این گزینه تاکید دارم.

به گزارش قدسنا، مقامات امنیتی رژیم اسرائیل هر سال صدها بار ادعا می کنند که قصد دارند تا ضربه نهاییِ را به جنبش حماس وارد سازند و تمامی سران آن را ترور کنند با این حال هر روز عمق عملیات های ضد اسرائیلی نیروهای مقاومت در اراضی اشغالی بیشتر می شود و سران رژیم اسرائیل نیز عاجزتر و ناتوان تر از گذشته می یابند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:429730!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)