| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
امیرعبداللهیان در جمع خبرنگاران؛
[12/18/2017]

نشست اضطراری کمیته فلسطین کشورهای اسلامی با هدف حمایت دولت‌ها از فلسطین و احقاق حقوق آنها  

امیرعبداللهیان در جمع خبرنگاران؛

نشست اضطراری کمیته فلسطین کشورهای اسلامی با هدف حمایت دولت‌ها از فلسطین و احقاق حقوق آنها

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: امیدواریم این اجلاس کمک کند تا پارلمان‌های کشورهای اسلامی توصیه‌های قوی و جدی به دولت‌های خود برای حمایت قاطعانه از فلسطین داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان صبح امروز (دوشنبه، 27 آذر ماه) پیش از آغاز نشست اضطراری کمیته فلسطین اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی در هتل اسپیناس در جمع خبرنگاران با اشاره به هدف برگزاری این نشست گفت: اجلاسی که امروز در تهران برگزار می‌شود مقدمه‌ای برای نشست روسای مجالس کشورهای اسلامی است که 23 تا 27 دی ماه در تهران تشکیل می‌شود و کمیته فلسطین در آن فعال است.

وی در ادامه با بیان اینکه این نشست اضطراری با حضور هیأت‌های پارلمانی کشورهای اسلامی برگزار شده است، اظهار داشت: در این نشست اعلام می‌کنیم که ما قدس را به عنوان پایتخت ابدی فلسطین به رسمیت می‌شناسیم و وحدت گروه‌های فلسطینی و مقاومت تا پیروزی کامل و احقاق حقوق آنها در همه اراضی را خواستاریم.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این اجلاس کمک کند تا پارلمان‌های کشورهای اسلامی توصیه‌های قوی و جدی به دولت‌های خود برای حمایت قاطعانه از فلسطین داشته باشند.

 

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:309204!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار