|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/14]

نماینده پارلمان سوریه: اسرائیلی‌ها را طوری غافلگیر می‌کنیم که به اروپا فرار کنند  

نماینده پارلمان سوریه: اسرائیلی‌ها را طوری غافلگیر می‌کنیم که به اروپا فرار کنند

 یکشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

یک نماینده پارلمان سوریه اعلام کرد که کشورش گزینه‌های غافلگیرکننده‌ای در اختیار دارد که اسرائیلی‌ها را به فرار به اروپا وادار می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره لبنان، مهند الحاج علی، عضو پارلمان سوریه در سخنانی در واکنش به حملات هراز چند گاه رژیم صهیونیستی به مواضعی در این کشور اظهار کرد: ما می‌دانیم که تجاوزات اسرائیل پس از هر پیروزی ارتش سوریه در مقابل تروریست‌ها صورت می‌گیرد اما چنانچه اسرائیل یک جنگ همه‌جانبه را آغاز کند ما در جعبه‌مان گزینه‌های غافلگیر کننده‌ای داریم که آنها را به فرار از فلسطین اشغالی و رفتن به اروپا وادار می‌کند.

وی افزود: این تجاوزات به نوعی برای بالا بردن روحیه گروه‌های تروریستی مسلح انجام می‌شوند، بنابراین همیشه با حملات بیشتر به تروریست‌ها در سوریه و قطع دست اسرائیل از اعماق سوریه، پاسخ این تجاوزات داده می‌شود.

الحاج علی تأکید کرد: سوریه قواعد درگیری نظامی با رژیم صهیونیستی را که از سال ۱۹۷۴ تا زمان سقوط جنگنده اسرائیلی "اف ـ ۱۶" حاکم بود، تغییر داده است، طوری که جنگنده‌های اسرائیلی دیگر جرأت نمی‌کنند که وارد حریم هوایی سوریه شوند و بیشتر موشک‌هایی که به سمت‌مان شلیک می‌شود رهگیری می‌شوند و به عبارت دیگر رژیم اشغالگر به اهدافش نمی‌رسد.

انتهای پیام

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:424022!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)