|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
درپی ممانعت از ورود طلیب و عمر به اراضی اشغالی، سناتورهای آمریکایی ادعا کردند؛
[1398/05/27]

نمایندگان دموکرات کنگره درپی مانع تراشی بر سر راه سفراء واشنگتن و تل آویو  

درپی ممانعت از ورود طلیب و عمر به اراضی اشغالی، سناتورهای آمریکایی ادعا کردند؛

نمایندگان دموکرات کنگره درپی مانع تراشی بر سر راه سفراء واشنگتن و تل آویو

یکشنبه  27  مرداد  1398

نمایندگان دموکرات کنگره این کشور پس از آنکه رژیم اسرائیل از ورود الهان عمر و رشیده طلیب به اراضی اشغالی ممانعت کرد، قصد دارند تا مشکلاتی را برای دو سفیر صهیونیستی و آمریکایی میان دو طرف ایجاد نمایند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) تعدادی از سناتورهای کنگره آمریکا طی اظهاراتی جنجال برانگیز اشاره کردند که برخی نمایندگان احزاب دموکرات این کنگره قصد دارند تا گام هایی را در راستای مانع تراشی بر سر راه "دیوید فریدمن" سفیر واشنگتن در اراضی اشغالی و همچنین "رون درمر" سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا ایجاد کنند.

براساس ادعای این سناتورها، نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا پس از آنکه رژیم اسرائیل از ورود الهان عمر و رشیده طلیب به اراضی اشغالی ممانعت کردند، قصد دارند تا مشکلاتی را برای دو سفیر صهیونیستی و آمریکایی ایجاد کنند.

علاوه براین، سناتورهای کنگره ادعا کردند که صدور بیانیه جهت از بین بردن اعتماد کنگره به رون درمر (چراکه وی در ابتدا گفته بود که رژیم اش به الهان عمر و رشیده طلیب اجازه داده تا به اسرائیل وارد شوند) یکی از گام هایی است که آنان قصد دارند، ضد سفیر اسرائیل در واشنگتن انجام دهند.

براساس این گزارش که هنوز جزئیات و صحت و سقم آن مشخص نشده است، "الیوت آنجل" و "نیتا لوی" و همچنین "استینی هویر" از جمله نمایندگانی هستند که موافق اجرا شدن گام های ضد سفیر اسرائیل در آمریکا هستند.

یک صهیونیست پیشتر اعلام کرده بود که وجود چنین فضایی در تاریخ روابط اسرائیل و آمریکا خطرناک است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426097!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)