|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین خطاب به مسئولان تشکیلات خودگردان؛
[1398/05/06]

هرچه زودتر 3 بند ضد اسرائیلی را به اجرا درآورید  

جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین خطاب به مسئولان تشکیلات خودگردان؛

هرچه زودتر 3 بند ضد اسرائیلی را به اجرا درآورید

یکشنبه 06 مرداد 1398

جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین، مسئولان تشکیلات خودگردان محمود عباس را دعوت کرد تا 3 بند از تصمیمات گرفته شده در مورد وضعیت ارتباطات با رژیم صهیونیستی را به اجرا درآورند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز، جبهه دموکراتیک آزادی فلسطین، مسئولان تشکیلات خودگردان محمود عباس را دعوت کرد تا 3 بند از تصمیمات گرفته شده در مورد وضعیت ارتباطات با رژیم صهیونیستی را به اجرا درآورند.

در بیانیه این سازمان آمده است که هرچه زودتر به رسمیت شناخته شدن اسرائیل به عنوان دولت یهودی در اراضی اشغالی منحل گردد و دولت فلسطین با پایتختی قدس در مرزهای 1967 به رسمیت شناخته شود.

علاوه براین تاکید شده که تمامی هماهنگی های امنیتی میان تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی متوقف شود.

همچنین ورود و خروج کالاها از اسرائیل بخصوص کالاهایی که برای آن جایگزین داخلی وجود دارد به طور کامل تحریم شود.

در جایی دیگر از این بیانیه اشاره شده که تمامی تصمیمات گرفته شده و گام های سه گانه که در بالا ذکر گردید از سوی مردم فلسطین تایید شده است و همگان برای اجرایی شدن آن لحظه شماری می کنند.

گفتنی است مقامات فلسطینی طی ارسال نامه ای به متحدان اسرائیل و آمریکا و شرح اقدامات و گام های بعدی تشکیلات خودگردان و گروه های فلسطینی آن ها را از سیاست های جدید فلسطینیان در قبال دشمن متجاوز صهیونیستی باخبر نمود اند و با این عمل خود به طور لفظی و عملی مخالفت خود با اجرایی شدن طرح صهیونیستی-آمریکایی معامله قرن و همچنین نشست بحرین را اعلام کرده اند.

به گزارش قدسنا، ابومازن سه روز پیش از توقف تمام توافقات امضا شده با اسرائیل و ساز و کارهای اجرایی آنها خبر داد.

وی در سخنرانی خود در نشست رهبران فلسطینی در رام الله افزود: هرگز تحمیل واقعیت های جدید با استفاده از زور علیه قدس را نمی پذیریم.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:422594!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)