|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
به دنبال کشته شدن یکی از نیروهای عزالدین القسام
[1398/04/21]

هشدار شدید نیروهای مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی  

به دنبال کشته شدن یکی از نیروهای عزالدین القسام

هشدار شدید نیروهای مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی

۲۱ تیر ۱۳۹۸

تهران-ایرنا- گروهای مقاومت فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول کشته شدن یکی از مبارزان گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس در نوار غزه دانستند و هشدار دادند که صهیونیست ها باید بهای سنگینی بابت ریختن خون نیروهای مقاومت را بپردازند.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری "فلسطین الان"، گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای به خبر کشته شدن "محمود الادهم" یکی از مبارزان گردان‌های عزالدین القسام واکنش نشان دادند.

نیروهای مقاومت به صهیونیست‌ها هشدار دادند که باید بهای سنگینی بابت اقداماتشان علیه نیروهای مقاومت بپردازند.

در این بیانیه آمده است: اشغالگران دست از آزمودن صبر نیروهای مقاومت بردارند، مقاومت بارها ثابت کرده که توانایی پاسخ دادن به قلدری اشغالگران علیه مردم فلسطین را دارند.

مقاومت تاکید کرد: ما اجازه نمی‌دهیم قواعد بازی تغییر کند و قواعدی که به نفع منافع اشغالگران است به روی کار بیاید.

وزارت بهداشت فلسطین نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که یک جوان فلسطینی و از مبارزان گردان‌های عزالدین القسام که به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق بیت حانون زخمی شده بود، به شهادت رسید.

گردان‌های القسام اعلام کرد که وی یکی از مبارزان یگان حفاظت مرزی این گردان‌ها بوده است.

منطقه تحت محاصره نوارغزه از ماه مارس (اسفند / ‏فروردین) ‬ شاهد راهپیمایی‌های فلسطینی‌ها موسوم به راهپیمایی بزرگ بازگشت است.

راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت از ۳۰ مارس گذشته (۱۰ فروردین) جمعه هر هفته همچنان در طول نوار مرزی غزه با سرزمین‌های اشغالی در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا به قدس و محاصره نوار غزه برگزار می‌شود.

فلسطینیان جمعه هفته گذشته شصت و پنجمین راهپیمایی بزرگ بازگشت با عنوان «وفاداری به شهیدان و کشتار حرم ابراهیمی» را با حضور هزاران فلسطینی و رهبران گروه‌های مقاومت برگزار کردند.

شمار شهدای فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت از آغاز تاکنون به بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ نفر رسیده و بیش از ۲۵ هزار نفر دیگر نیز در این تظاهرات مسالمت آمیز به دست ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده‌اند.

این در حالی است که از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و اقداماتش علیه فلسطینان، تنش‌ها میان صهیونسیت ها و فلسطینی‌ها افزایش یافته است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:420011!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)