|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/29]

هنیه: منتظر نتایج مهمی از سفر ایران هستیم  

هنیه: منتظر نتایج مهمی از سفر ایران هستیم

شنبه  29  تیر  1398

رئیس دفتر سیاسی حماس ضمن اعلام خبر سفر هیأت این جنبش به تهران، تصریح کرد، موشک‌های مقاومت قادر به زدن هر نقطه‌ای در فلسطین اشغالی است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس امروز (شنبه) اعلام کرد «هیأتی عالیرتبه از حماس از امروز سفری چند روزه به ایران آغاز می‌کند».

این مقام بلندپایه حماس تصریح کرد که «ما منتظر نتایج مهمی از این سفر هستیم».

بر اساس گزارش وبگاه فلسطینی «شهاب»، هنیه گفت: مقاومت موشک‌هایی در اختیار دارد که هر نقطه‌ای در فلسطین اشغالی را می‌تواند هدف قرار دهد.

وی افزود: تصمیم حماس برای خروج از سوریه تصمیمی سازمانی و به شکل کامل بررسی شده بود. پیش‌تر در امور داخلی سوریه دخالت نکردیم و در آینده نیز در هیچ مرحله‌ای دخالت نمی‌کنیم؛ امیدواریم سوریه «قدرتمند» بازگردد.

هنیه در ادامه دیدار «خالد بن احمد» وزیر خارجه بحرین با مقامات صهیونیستی در واشنگتن و دیگر دیدارهای متقابل میان سران این رژیم و امارات را محکوم کرد.

وزیر خارجه بحرین روز پنجشنبه هفته گذشته در تلاش برای عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی، برای اولین بار با «یسرائیل کاتص» همتای صهیونیست خود دیدار کرد. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به این موضوع تأکید کرد که تصویر دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیست وی نشان‌دهنده «صهیونیست‌زدگی» برخی مقامات عرب است .

 

خبرگزاری فارس

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:421340!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)