|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/05]

واکنش «الجبهة الشعبیة» به حمله اسرائیل به پایگاه این گروه در شرق لبنان  

واکنش «الجبهة الشعبیة» به حمله اسرائیل به پایگاه این گروه در شرق لبنان

دوشنبه 04 شهریور 1398

گروه «الجبهة الشعبیة» جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به مقر این حزب اعلام کرد، پیروزی‌های محور مقاومت باعث شده دشمن عقل خود را از دست بدهد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز (دوشنبه) مقر گروه فلسطینی «الجبهة الشعبیه لتحریر فلسطین»‌ (جبهه خلق برای آزادی فلسطین - شاخه فرماندهی کل) در «قوسایا» در «البقاع» در شرق لبنان، نزدیک مرز سوریه را هدف حمله قرار داد.

بر اساس گزارش شبکه «المنار»، الجبهة الشعبیة در واکنش به این اقدام اعلام کرد: پیروزی‌های محور مقاومت باعث شده دشمن عقل خود را از دست بدهد، هدف قرار دادن مواضع ما در چارچوب جنگ پیشگیرانه انجام شد.

پایگاه خبری النهار لبنان، بامداد امروز درباره حمله امروز رژیم صهیونیستی گزارش داد، بعد از عملیات نظامی در ضاحیه، رژیم صهیونیستی سه حمله به مناطقی در مرز لبنان با سوریه در شرق «زحله» انجام داده است. 

النهار نوشت، این حملات خسارت مادی بر جا گذاشته اما تلفات جانی نداشته است اما برخی منابع می‌گویند این حمله چند شهید بر جا گذاشته است.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که بامداد دیروز دو پهپاد رژیم صهیونیستی وارد حریم هوایی ضاحیه بیروت شدند؛ یکی از آنها سقوط کرد و دیگری منفجر شد. بر اثر انفجار پهپاد مذکور در مقابل مرکز رسانه‌ای حزب‌الله سه نفر مجروح شدند.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان طی سخنرانی خود به مناسبت دومین سالروز آزادی جرود عرسال و حمله رژیم صهیونیستی به لبنان تأکید کرد که باید به این رژیم پاسخ داد.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:427290!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)