|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/27]

وحشت ارتش رژیم صهیونیستی از هشدارهای نصرالله  

وحشت ارتش رژیم صهیونیستی از هشدارهای نصرالله

۲۶ تیر ۱۳۹۸

تهران- ایرنا- "فرماندهی جبهه داخلی" ارتش رژیم صهیونیستی در پی هشدارهای دبیر کل حزب الله لبنان ، به دنبال ایجاد حفاظ های ضد موشکی برای 20 نقطه استراتژیک در سرزمین اشغالی فلسطین است.

تارنمای روزنامه هاآرتص با اعلام این خبر افزود که اقدامات برای مقاوم سازی به علت نگرانی مقامات ارتش اسرائیل از حمله حزب الله صورت گرفته است.

این روزنامه صهیونیستی یادآورشد: براساس ارزیابی های اطلاعاتی، سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان احتمالاً دستور حمله به نقاط راهبردی در اسرائیل بمنظور تضعیف توانایی مبارزه رژیم صهیونیستی را بدهد.

به نوشته هاآرتص، فرماندهی جبهه داخلی رژیم صهیونیستی به دنبال این ارزیابی ها نقاط راهبردی که هدف احتمالی حمله هستند را مورد بررسی قرار داده است. برهمین اساس، خسارت به این مکان ها می تواند زندگی روزانه را برای مدت طولانی مختل کند.

ارتش رژیم صهیونیستی در این مکان ها دیوارهایی از بتن تقویت شده و سقف های مستحکم می سازد و همچنین درهای ضد انفجار و سازه های ضد ترکش را در این مکان ها به کار می گیرد.

دبیر کل حزب الله لبنان هفته گذشته در مصاحبه با شبکه خبری المنار لبنان به رژیم صهیونیستی در مورد نابودی این رژیم در جنگ آینده با حزب الله هشدار داده بود.

نصرالله حتی نواحی ساحلی بین منطقه نتانیا و اشدود را به عنوان مناطق استراتژیک توصیف کرده بود.

احتمالاً بخش فرماندهی جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد مناطق یاد شده توسط رهبر حزب الله را مقاوم سازی کنند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

منبع:
Parameter:421073!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)