| |
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
دستیار ویژه رئیس مجلس اهداف دشمنان از اغتشاشات ایران را تشریح کرد؛
[1/6/2018]

ورود منافقین و هدایت تروریست های داعش به سمت ایران  

دستیار ویژه رئیس مجلس اهداف دشمنان از اغتشاشات ایران را تشریح کرد؛

ورود منافقین و هدایت تروریست های داعش به سمت ایران

تاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۰/۱۶ 

دستیار ویژه رئیس مجلس تاکید کرد؛ وجود رهبری بی نظیر و مردم فهیم و بصیر از سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی ایران به شمار می روند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، حسین امیرعبداللهیان روز جمعه گفت: یک بعد از مشکلات اقتصادی کشور به رفتار خصمانه کاخ سفید با جمهوری اسلامی ایران بر می گردد. ولی همه ما در قوای سه گانه کشور در مقابل مردم باید مسئولانه تر، متعهدانه تر و دلسوزانه ترین باشیم و شکافی برای بازی دشمن ایجاد نشود.

به گفته وی، مداخلات فعال و شکست خورده مثلث آمریکا، سعودی و تل آویو بار دیگر اثبات کرد که ایران مقتدر است و همانند لیبی و افغانستان جولانگاه آمریکا نیست. نتیجه مداخلات امریکا و متحدین در منطقه، رشد فزاینده تروریسم و نا امنی جهانی است اما نتیجه اقدامات سازنده جمهوری اسلامی ایران و‌ متحدین  شکست داعش، امنیت منطقه و تضمین امنیت بالای ایران اسلامی است.

 امیرعبداللهیان افزود: بازخوانی مداخلات گستاخانه  اخیر آمریکا و همراهانش نشان می دهد که اغتشاشات هفته گذشته در چند مرحله طراحی شده بود؛ اول- تحریک جوانان، ایجاد اغتشاش و نا امنی و کشته سازی؛ دوم- ورود فعال منافقین به صحنه و تشدید کشتار و اقدامات گسترده مسلحانه ؛سوم- هدایت عوامل تروریستی شکست خورده داعش در منطقه به سمت ج. ا. ایران، اما هوشیاری مردم و اقدام بموقع دستگاه های امنیتی و انتظامی، نقشه دشمن را شکست.

به گزارش برنا به نقل از العالم، دستیار ویژه رئیس مجلس تصریح کرد: اکنون باید با حفظ وحدت و همدلی، ایران اسلامی را به اوج قله های پیشرفت و رفاه رساند.

 

خبرگزاری برنا

Parameter:311479!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار