|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در پی عملیات شهادت طلبانه"دولیف"؛
[1398/06/02]

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی: این عملیات سیلی محکمی به صورت نتانیاهو بود  

در پی عملیات شهادت طلبانه"دولیف"؛

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی: این عملیات سیلی محکمی به صورت نتانیاهو بود/ عضو کنست رژیم اسرائیل: رهبران حماس بایستی ترور شوند

شنبه 02 شهریور 1398

در پی عملیات شهادت طلبانه دولیف؛ وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی: این عملیات سیلی محکمی به صورت نتانیاهو بود عضو کنست رژیم اسرائیل: رهبران حماس بایستی ترور شوند

آویگدور لیبرمن : این حمله یک سیلی به صورت دولت تسلیم شده نتانیاهو بود که تصمیم گرفته دست از امنیت اسرائیلی ها بردارد و برای خرید آرامش تا زمان انتخابات به حماس و تشکیلات خودگردان فلسطین رشوه دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از الحدث، "گبی اشکنازی"  رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات شهادت طلبانه اخیر در شهرک صهیونیستی "دولیف" گفت: اطمینان دارد که ارتش اسرائیل و شاباک می توانند به سرعت به مجری این عملیات دست یابند.

"موتی یوگف" یکی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی نیز در پاسخ به عملیات "دولیف" خواستار ترور رهبران گروه های فلسطینی در نوار غزه شد.

در همین راستا "آویگدور لیبرمن" نیز در واکنش به این عملیات ضد صهیونیستی گفت: این حمله یک سیلی به صورت دولت تسلیم شده نتانیاهو بود که تصمیم گرفته دست از امنیت اسرائیلی ها بردارد و برای خرید آرامش تا زمان انتخابات به حماس و تشکیلات خودگردان فلسطین رشوه دهد.

به گزارش قدسنا، رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که بر اثر انفجاری در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین دولیف واقع در عین بونین در شمال غرب رام الله یک شهرک نشین کشته و دو نفر دیگر بشدت زخمی شدند.

 

شهرک دولیف بر روی آوار روستای فلسطینی "الجانیه" در شمال غرب رام الله ساخته شده است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426782!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)