|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/05]

کارشناس صهیونیست: اسرائیل حالا باید منتظر پاسخ قطعی ایران و حزب الله باشد  

کارشناس صهیونیست: اسرائیل حالا باید منتظر پاسخ قطعی ایران و حزب الله باشد

 سه شنبه 5 شهریور 1398

یک کارشناس صهیونیست تاکید کرد، ایران این بار در برابر حملات اسرائیل به خاک سوریه و لبنان ساکت نخواهد نشست و پاسخ خواهد داد.

یک کارشناس نظامی رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله که وعده داده است به تجاوز نظامی اخیر این رژیم علیه سوریه و لبنان پاسخ می‌دهد تاکید کرد: این تهدیدها این بار باید جدی گرفته شود.

«یوآف لیمور» در یادداشتی که در روزنامه عبری زبان «اسرائیل الیوم» منتشر شده است گفت: سخنان دبیر کل حزب الله درباره اینکه حزب الله به عملیات ارتش اسرائیل پاسخ می‌دهد منطقه را در یک وضعیت انفجاری قرار خواهد داد.

این کارشناس تصریح کرد: مرزهای شمالی وارد تنش شدیدی شده است و اظهارات حسن نصر الله نشان می‌دهد باید هوشیار بود، زیرا حمله اسرائیل بی پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش وبگاه خبری عربی 21، لیمور با تکرار ادعای رژیم صهیونیستی درباره اینکه حمله این رژیم به سوریه برای خنثی کردن طرح ایران مبنی بر «اعزام پهپادهای انتحاری به آسمان اسرائیل»، بوده است، افزود: ایران و نماینده‌های آن به دنبال راهی برای انتقام جویی خواهند بود.

ارتش رژیم صهیونیستی در نخستین ساعات بامداد یکشنبه ادعا کرد برای خنثی کردن طرح ایران مبنی بر «اعزام پهپادهای انتحاری به آسمان اسرائیل»، «مواضع ایرانی» در سوریه را مورد حملات گسترده هوایی قرار داده است.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم به دنبال آن گفت که «ایران در هیچ کجا مصونیت ندارد».

این در حالی است که مقامات ایرانی رسما ادعای رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن مواضع ایران را رد و تاکید کردند اسرائیل و آمریکا توان حمله به مراکز مختلف ایران را ندارند.

کارشناس صهیونیست در عین حال با ابراز تردید درباره امکان ارائه داده‌های اطلاعاتی از سوی رژیم صهیونیستی در تایید ادعایش گفت: به نظر می‌رسد این بار ژنرال قاسم سلیمانی، به دنبال راهی برای انتقام گیری است.

لیمور با ادعای اینکه رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار طی هجده ماه گذشته حملاتی از سمت سوریه را دفع یا ناکام گذاشته است، گفت: ایران این بار ساکت نخواهد نشست و پاسخ خواهد داد. ایران گزینه‌های زیادی دارد از حمله به اهداف اسرائیل در دنیا که احتمال آن ضعیف است تا جستجوی اهداف نظامی در دسترس در طول مرزهای شمالی که این احتمال قوی‌تر است.

کارشناس صهیونیست گفت: فعالیت منسوب به اسرائیل در بیروت و مرزهای لبنان هم حزب الله را در معادله پاسخ قرار داده است.

 

العالم

خبرگزاری فارس

Parameter:427338!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)