|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
آخرین تحولات قدس و کرانه باختری
[1397/12/26]

کشته شدن یک صهیونیست و مجروحیت چند نفر دیگر طی عملیاتی در کرانه باختری  

آخرین تحولات قدس و کرانه باختری

کشته شدن یک صهیونیست و مجروحیت چند نفر دیگر طی عملیاتی در کرانه باختری

یکشنبه  26  اسفند  1397

کرانه باختری و قدس اشغالی طی 24 ساعت اخیر با اتفاقاتی مانند انجام عملیاتی در «سلفیت»، تیراندازی به سمت منزل نماینده سابق مجلس قانونگذاری و بازداشت چندین نفر همراه بود.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، امروز (یکشنبه) رسانه ‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، در پی عملیات تیراندازی در نزدیکی «سلفیت» کرانه باختری دو نظامی اسرائیلی به شدت زخمی شدند.

وبگاه «دنیاالوطن» به نقل از این رسانه‌ها اعلام کرد، طی این عملیات تعدادی دیگری از نظامیان صهیونیست نیز جراحات مختصری برداشته‌اند.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» اعلام کرد در این عملیات که با خودرو و سلاح سرد صورت گرفته، یک صهیونیست کشته و سه نفر دیگر زخمی شده‌‌اند.

تیراندازی به سمت نماینده سابق فلسطینی

افراد ناشناس نیمه شب گذشته (شنبه) به سمت منزل «عزام سلهب» عضو سابق مجلس قانونگذاری فلسطین در الخلیل کرانه باختری تیراندازی کردند.

سلهب به خبرگزاری «معا» گفت: میان من و هیچ شخص دیگری «دشمنی» وجود ندارد و معتقدم تیراندازی به منزل من پس‌زمینه سیاسی دارد نه جنائی.

وی در ادامه گفت که نیمه‌شب با صدای تیراندازی در اطراف خانه‌اش بیدار شده و متوجه شده گلوله به در خارجی منزل وی و خودروی او اصابت کرده است.

«لؤی ارزیقات» سخنگوی پلیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، پلیس تحقیقاتی را با همکاری دستگاه‌های امنیتی آغاز کرده است.

منزل عزام سلهب چهار سال پیش نیز مورد تیراندازی قرار گرفته بود.

بازداشت 10 نفر در قدس

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (یکشنبه) 10 فلسطینی را در قدس اشغالی بازداشت کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، از جمله بازداشت‌شدگان «شادی مطور» دبیرکل جنبش فتح در قدس بوده است.

مابقی بازداشتی‌ها از اردوگاه «بلاطه»، شهر «الخضر» در بیت‌لحم، شهر «عزون» در شرق قلقیلیه و شهرهای «عموریه و اللبن الشرقیه» در نابلس بوده‌اند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:395145!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)