|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/17]

کشف جسد یک نظامی اسرائیلی در جنوب کرانه باختری  

کشف جسد یک نظامی اسرائیلی در جنوب کرانه باختری

 ۱۳۹۸/۵/۱۷

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از کشف جسد یک نظامی این رژیم در جنوب کرانه باختری خبر داد و گفت، آثار ضربات چاقو بر جسد او مشهود است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، امروز پنجشنبه از کشف جسد یک نظامی این رژیم در جنوب کرانه باختری خبر داد و گفت، یگان‌هایی از ارتش و سرویس امنیت عمومی (شاباک) در حال تحقیقات در این خصوص هستند.

به گزارش وبسایت شبکه «آی.24» پلیس اسرائیل از صبح امروز که جسد در منطقه «گوش عتصیون» در اطراف شهر الخلیل در کرانه باختری پیدا شده، در حال پیگیری و تحقیقات است.

به گفته سخنگوی نظامی رژیم صهیونیستی، آثار ضربات چاقو بر جسد کاملا مشهود است. هویت فرد نظامی شناسایی و به خانواده او اطلاع داده شده و تحقیقات در محل حادثه در جریان است. 


تصویری از محل حادثه

 

آی.24 نوشت، اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که «سرباز کشته شده» ساعت 19:30 اطلاع داده که در مسیر شهر قدس به مرکز دینی‌ای است که در شهرک بنیامین، در آنجا تدریس می‌کند. ساعت 23:50 همکارانش خبر داده‌اند که او ناپدید شده است و در ساعت 20:00 هم گوشی همراه او در محدود شهرک «نافیه دانییل» نزدیک به شهر الخیل پیدا شده و در ساعت 03:13 بامداد امروز نیز جسدش پیدا شده است. 


تصویری از محل حادثه

 

طبق گزارش‌های منتشر شده، شاباک می‌گوید، ظاهرا هدف اصلی از عملیات «گوش عتصیون» به اسارت گرفتن نظامی اسرائیلی بوده نه قتل او تا بتوانند برای آزادی برخی اسرای فلسطینی، مذاکره کنند».

هنوز اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است. 


تصویری از محل حادثه

 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس

منبع: کشف جسد یک نظامی اسرائیلی در جنوب کرانه باختری رژیم صهیونیستی اسرائیل کرانه باختری کشف جسد
Parameter:424557!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)