|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/26]

کشف سلاح در مرز فلسطین اشغالی با لبنان  

کشف سلاح در مرز فلسطین اشغالی با لبنان

دوشنبه 25 شهریور 1398

بیروت- ایرنا- روزنامه الشرق الاوسط به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی مدعی خنثی کردن عملیات قاچاق سلاح سبک از مرز لبنان به فلسطین اشغالی شد.

به نوشته الشرق الاوسط، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، شب گذشته (یکشنبه شب) یک عملیات برای قاچاق سلاح سبک از لبنان به فلسطین اشغالی را خنثی کرده است.          

 سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، برج دیدبانی مرزی در نزدیکی شهرک «المطلی»   در فلسطین اشغالی پس از مشاهده پرتاب یک کیف از مناطق لبنانی به سمت اسراییل (فلسطین)،  یک گشتی برای بررسی امر به محل اعزام می‌کند و مشخص می شود کیف حاوی ۱۷ قبضه اسلحه، مقداری مهمات و مقادیری وسایل جنگی دیگر است.

بنابر ادعای سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، تحقیقات در این باره برای شناسایی عوامل پشت پرده به پلیس و اطلاعات واگذار شده و  به نظر می‌رسد گروه‌های جنایی که در زمینه قاچاق سلاح و موادمخدر در این منطقه فعالیت دارند، در این خصوص دست داشته باشند.

این ادعا در حالی است که به دنبال اقدام رژیم صهیونیستی به اعزام دو پهپاد به ضاحیه جنوبی بیروت در سوم شهریور ماه جاری، تنش‌ بین لبنان و رژیم صهیونیستی شدت گرفت. حزب‌الله در  واکنش به این تجاوز یک هفته پس از آن یک خودروی زرهی صهیونیستی را در نزدیکی شهرک صهیونیستی آویویم هدف قرار داد که موجب هلاکت یا زخمی شدن چند نظامی صهیونیست شد.    

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:429996!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)