|
|
 » کنفرانس » آرشیو کنفرانس ها » چهارمین کنفرانس
0.0 (0)
[1395/09/16]

کلیپ کنفرانس «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» با حضور رهبر معظم انقلاب  

آغاز به کار کنفرانس «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» با حضور رهبر معظم انقلاب

 ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

چهارمین کنفرانس حمایت از فلسطین با عنوان «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» صبح روز ۱۴ اسفند 1387 با حضور و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی و سران قوای سه‌گانه و همچنین هیئت‌های ۸۰ کشور جهان در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

چهارمین کنفرانس حمایت از فلسطین با عنوان «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» از ساعت ۹:۴۰ دقیقه روز ۱۴ اسفند با قرائت قرآن توسط احمد ابوالقاسمی، قاری بین‌المللی کشورمان آغاز شد.

پس از ارائه گزارش کوتاه اجلاس توسط حجت‌الاسلام والمسلمین محتشمی‌پور، دبیرکل کنفنرانس، این اجلاس لحظاتی قبل با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی افتتاح شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس این کنفرانس پس از سخنرانی مقام معظم رهبری به مهمانان داخلی وخارجی خوشامد خواهد گفت.

پس از آن محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور به ایراد سخنرانی می‌پردازد و پس از آن ۱۵ رئیس مجلس کشورهای مختلف که در این اجلاس حضور دارند, سخنرانی خواهند کرد.

در کنفرانس «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» هیئت‌های پارلمانی ۸۰ کشور جهان و چهره‌های رسمی، غیررسمی، حقوقدانان بزرگ و دانشمندان شرکت می‌کنند تا بار دیگر حمایت جهانی از مردم فلسطین و مظلومان این خطه را نشان بدهند.

به گفته مسئولان در این کنفرانس ۲۰ رئیس مجلس از کشورهای مختلف حضور دارند و مقاومت و مسائل حقوقی، مقاومت و شریعت و مسائل ادیان و مقاومت و مسائل سیاسی سه کمیسیون فعال این اجلاس هستند که در کمیسیون شریعت علما و اندیشمندان (علمای مسیحی و یهودی) فعالیت می‌کنند.

علی لاریجانی، رئیس کنفرانس پیش از این درباره اهداف برگزاری آن گفته بود: مسئله فلسطین یک مسئله ذوابعادی است؛ یعنی جنبه عربی اسلامی و انسانی دارد و الان هم ملاحظه می‌کنید که در بعد منطقه‌ای و بین‌المللی نسبت به موضوع فلسطین حساسیت زیادی وجود دارد و کنفرانس‌های مختلف برای بازسازی غزه و حل مسائل سیاسی فلسطین برگزار می‌شود و کنفرانس تهران هم با موضوع فلسطین و ماجراجویی‌های رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود و از درون تحلیل‌هایی که از سوی صاحب‌نظران، سران کشورهای اسلامی، غربی، امریکای لاتین و برخی از متفکرین دانشگاهی مطرح می‌شود موضوع فلسطین، راهکارها و نحوه کمک‌رسانی به فلسطین با مختصات فعلی مورد بحث قرار می‌گیرد و در واقع کنفرانس پراهمیتی است که در آن به طرح دیدگاه‌های مختلف و راه‌های برون رفت از ماجراجویی رژیم صهیونیستی پرداخته خواهد شد.

چهارمین کنفرانس حمایت از فلسطین؛ «فلسطین مظهر مقاومت؛ غزه قربانی جنایت» به مدت دو روز (14 و 15 اسفند 1387) در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی ادامه یافت. .

 

 

Parameter:222798!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)