|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/18]

کمبود بودجه، فعالیت دیپلماتیک رژیم صهیونیستی را مختل کرد  

کمبود بودجه، فعالیت دیپلماتیک رژیم صهیونیستی را مختل کرد

 یکشنبه 17 شهریور 1398

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به تمامی سفارتخانه‌های خود در سرتاسر جهان دستور داد تمامی فعالیت‌هایشان را به دلیل کمبود بودجه متوقف کنند.

العالم - فلسطین اشغالی

شبکه خبری کان رژیم صهیونیستی روز یکشنبه خبر داد که وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی به دفاتر و سفارتخانه‌های خود در خارج (و در سرزمین‌های اشغالی) دستور داده است که به دلیل کمبود بودجه تمام فعالیت‌هایشان را متوقف کنند.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که بحران در کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با کنار رفتن «حائیم کاتص» از وزارت کار و امور اجتماعی رژیم صهیونیستی، وخیم‌تر شده و حالا نتانیاهو مجبور شده علاوه بر نخست‌وزیری، مسئولیت چهار وزارتخانه را خودش برعهده بگیرد.

وزیر کار رژیم صهیونیستی ماه گذشته به دلیل تمرکز بر پرونده‌های موجود علیه او در زمینه «فساد و سلب اعتماد عمومی» از منصب خود استعفا داده بود اما امروز به دلیل اعلام نشدن جایگزین او به پارلمان رژیم صهیونیستی، نتانیاهو به عنوان وزیر کار اعلام شده است.

با اعلام نتانیاهو به عنوان جایگزین وزیر مستعفی، او حالا در کابینه‌اش علاوه بر نخست‌وزیر، وزیر جنگ، وزیر امور «دیاسپورا» (یهودی‌های خارج از فلسطین اشغالی)، وزیر بهداشت و وزیر کار این رژیم هم شده است.

فارس

 

شبکه العالم

Parameter:429210!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)